REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Marvel Cinematic Universe z nową aktorską gwiazdą. Owen Wilson wystąpi w dużej roli w serialu „Loki”

Disneyowskie Marvel Cinematic Universe znajduje się obecnie w trakcie wprowadzania wielopoziomowych zmian. Najważniejszą częścią nowego modelu mają być seriale tworzone przede wszystkim na Disney+, w tym „Loki” z Tomem Hiddlestonem. Media właśnie podały, że do obsady tej produkcji dołączył sam Owen Wilson.

31.01.2020
20:13
loki owen wilson
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie lata dla filmowego uniwersum Marvela były więcej niż dobre. Świetne wyniki finansowe, mocne recenzje i panująca powszechnie opinia, że Kevin Feige robi najlepsze produkcje tego typu, mogły zdecydowanie cieszyć szefów Disneya. Rzecz w tym, że zeszły rok był pod wieloma względami przełomowy. Rynek komiksowych adaptacji uległ dużym zmianom.

Marvel zakończył niezwykle istotny etap swoich produkcji, a przyszłość filmowego uniwersum bez najważniejszych bohaterów i aktorów stanęła w pewnym sensie pod znakiem zapytania. W międzyczasie do kin trafiły za to świetnie odebrane produkcje DC („Shazam!” i „Joker”). A jeśli wierzyć pierwszym reakcjom na „Ptaki Nocy”, to ten pozytywny trend zostanie podtrzymany. Dlatego tak istotny z punktu widzenia Marvela jest sukces serialowych produkcji.

A ten jest prawdopodobny dzięki takim wypatrywanym przez fanów dziełom jak „Loki”. Właśnie poznaliśmy tożsamość nowego gwiazdora tej produkcji.

loki owen wilson class="wp-image-371469"

Według informacji portalu Comicbook, do obsady hitu Marvel Cinematic Universe dołączył właśnie Owen Wilson. Aktor znany z takich produkcji jak „Kowboj z Szanghaju”, „Pociąg do Darjeeling”, „O północy w Paryżu”, „Wada ukryta” i „Cudowny chłopak” ma pojawić się w „Lokim” w jednej z pierwszoplanowych ról. Tożsamość granej przez niego postaci nie została jeszcze ujawniona. Jeżeli brać jednak pod uwagę dotychczasową karierę Owena Wilsona, to zapewne będzie to rola w jakimś stopniu komediowa.

REKLAMA

Ostatnie wieści na temat serialu Disney+ sugerują, że Loki po zdobyciu Tesseractu w „Avengers: Koniec Gry” będzie w jakiś sposób podróżować między wymiarami. W ten sposób mamy otrzymać odcinki z młodym nordyckim bogiem czy Lokim-kobietą. Dokładne informacje na temat fabuły produkcji (i całej 4. fazy MCU) są jednak na razie utrzymywane w tajemnicy.

Owen Wilson pojawi się na ekranach użytkowników Disney+ dopiero w 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA