REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Skromny powrót Dartha Vadera w nowym zwiastunie filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie"

Zgodnie z obietnicą, Disney właśnie udostępnił w sieci nowy zwiastun pierwszego spin-offu z uniwersum "Gwiezdnych wojen", filmu "Łotr 1". Po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć powrót jednej z najbardziej kultowych postaci "Gwiezdnej sagi" - Dartha Vadera. 

12.08.2016
8:57
Łotr 1 - skromny powrót Dartha Vadera w nowym zwiastunie
REKLAMA
REKLAMA

Poza krótkim występem Dartha Vadera, na nowy, nieco ponad dwuminutowy materiał z filmu "Łotr 1" składa się składa się sporo scen, które widzieliśmy już wcześniej, nie brak też i nowych, wcześniej niepublikowanych. W mojej opinii całość nie robi takiego wrażenia, jak pierwszy trailer, ale prezentuje się przyzwoicie. Pierwszy spin-off "Gwiezdnych wojen" to opowieść o brawurowej misji grupy Rebeliantów, którzy zamierzają wykraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci. Według zapowiedzi opowieść ma być utrzymana w konwencji heist, choć zwiastuny przywodzą na myśl raczej film wojenny, osadzony w uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa.

„Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie” wejdzie na kinowe ekrany 15 grudnia 2016 roku. Reżyserem jest Gareth Edwards, a za scenariusz odpowiada Chris Weitz. W obsadzie znaleźli się między innymi Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker, Alan Tudyk i Donnie Yen.

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA