REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie" z nowym, rozczarowującym spotem

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie" przeznaczony do emisji w telewizji. Jeżeli oczekujecie, że Disney zaprezentował w nim niepublikowane wcześniej sceny, srogo się zawiedziecie. 

02.08.2016
15:14
Łotr Jeden z nowym, rozczarowującym spotem
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy telewizyjny spot pierwszego spin-offa "Gwiezdnych wojen", filmu "Łotr Jeden" w całości składa się ze scen, które widzieliśmy już wcześniej. Pojawiła się w nim za to nowa kwestia, wypowiada przez Felicity Jones: This is a rebellion isn’t it? I rebel. Materiał, choć bardzo krótki, jest dobrze zmontowany i ogląda się go przyjemnie. Mam olbrzymie oczekiwania w stosunku do tego widowiska - w mojej opinii może to być najlepsze, co stworzono pod marką "Star Wars" od czasu premiery "Powrotu Jedi". Dynamiczna, ciekawa, świeża i porywająca, nie powielająca tych schematów.

„Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie” wejdzie na kinowe ekrany 15 grudnia 2016 roku. Będzie to utrzymane w konwencji heist movie widowisko opowiadające o brawurowej misji grupy Rebeliantów, którzy zamierzają wykraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci. Jego reżyserem jest Gareth Edwards, a za scenariusz odpowiada Chris Weitz. W obsadzie znaleźli się między innymi Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker, Alan Tudyk i Donnie Yen.

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA