REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Zwiastun Love Never Lies, polskiego reality show Netfliksa, w ogniu krytyki. "Ktoś tu chce mieć swoje Love Island"

W styczniu światło dzienne ujrzy pierwszy polski reality show Netfliksa "Love Never Lies" z Mają Bohosiewicz w roli prowadzącej. Format o tematyce damsko-męskiej zapowiada się gorąco. Dostępny jest już również zwiastun programu. Ten nie przypadł do gustu internautom, którzy go skrytykowali.

29.12.2022
16:38
Reality show Netfliksa
REKLAMA

Formaty o tematyce damsko-męskiej wciąż są chętnie oglądane przez widzów. Dlatego jak grzyby po deszczu powstają kolejne, miłosne programy.

Niedawno Netflix zapowiedział pierwsze polskie reality show - "Love Never Lies" z Mają Bohosiewicz w roli prowadzącej.

REKLAMA

Jest już zwiastun Love Never Lies - pierwszego, polskiego reality show Netfliksa

Jak mogliśmy przeczytać w opisie programu, sześć par wystawi swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy Love Never Lies Polska za każde kłamstwo stracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera.

Tymczasem w sieci zagościł już zwiastun programu, który widzowie będę mogli zobaczyć 25 stycznia 2023 roku.

Zwiastun reality show Netfliksa skrytykowany przez internautów

Pierwsze reakcje fanów w komentarzach pod wideo na YouTube? Niezbyt optymistyczne. Nie zabrakło też porównań do innych programów o tematyce miłosnej, m.in. "Hotel Paradise" czy "Love Island".

REKLAMA

- Co to jest? Myślałem, że to Love Island i Hotel Paradise. Ach ktoś tu chce mieć swoje Love Island czy Hotel Paradise tylko w jeszcze bardziej toksycznej atmosferze. Huraa zdrada, dowalmy jeszcze do tego pieniądzemap będzie zabawa huraa... - pisali internauci.

Nie zabrakło też komentarzy głoszących, że z "Love Never Lies" wylewa się dużo sztuczności. Rzeczywiście, oglądając zwiastun pierwszego polskiego reality show Netfliksa można odnieść wrażenie, jakbyśmy oglądali miłosne formaty Polsatu czy TVN, tak jak wspomniane już "Hotel Paradise" czy "Love Island". Tak przynajmniej można wyczytać z ogólnej estetyki trailera.

Aby jednak ocenić całość, trzeba będzie trochę poczekać. Pierwszy odcinek "Love Never Lies" zaplanowany jest na 25 stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA