REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Netflix /

Rusza "Love Never Lies" - polskie reality show Netfliksa. O czym będzie?

Szykuje się pierwszy polski reality show od Netfliksa. Już 25 stycznia widzowie zobaczą program "Love Never Lies Polska", który poprowadzi Maja Bohosiewicz. O czym będzie nowy reality show?

22.12.2022
13:47
"Love Never Lies"
REKLAMA

Netflix w swojej ofercie ma całą gamę filmów, seriali, dokumentalnych produkcji oraz reality show. Widzowie już niebawem będą mogli zobaczyć pierwsze polskie reality show od Netfliksa. "Love Never Lies Polska" poprowadzi aktorka oraz influencerka - Maja Bohosiewicz. Jak czytamy w opisie Netfliksa - "Love Never Lies Polska" ma być formatem o tematyce miłosnej.

REKLAMA

Rusza "Love Never Lies" - pierwszy polski reality show Netfliksa. O czym będzie?

Sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw. Uczestnicy Love Never Lies Polska za każde kłamstwo stracą, a za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera

- czytamy.

Warto dodać, że Polska jest kolejnym rynkiem, na który wejdzie format. W Hiszpanii powstały już dwa sezony "Amor Con Fianza".

REKLAMA

"Love Never Lies" będzie hitem w Polsce?

Niewykluczone, że program będzie hitem również w naszym kraju. W końcu formaty o tematyce damsko-męskiej mają się u nas bardzo dobrze. Kolejne edycje "Rolnik szuka żony", "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czy "Hotel Paradise" pokazują, że widzowie uwielbiają oglądać programy, w których główną tematyką jest romantyzm i relacje międzyludzkie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA