REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Netflix /

Netflix podpina zakochanych pod wykrywacz kłamstw. Czekam na ten program i już wam mówię, dlaczego

Niebawem premiera pierwszego polskiego reality show Netfliksa - "Love Never Lies", w którym to zakochane pary zamieszkają razem w willi i będą sprawdzane za pomocą wykrywacza kłamstw. Czekając na premierowy odcinek, (ja jestem bardzo ciekawa z kilku powodów tego programu), można przyjrzeć się uczestnikom i dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Oto oni.

23.01.2023
20:25
"Love Never Lies" rusza już 25 stycznia
REKLAMA

Reality show o tematyce miłosnej mają się świetnie i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Jak grzyby po deszczu powstają kolejne formaty, czego przykładem jest "Love Never Lies", pierwszy polski reality show Netfliksa, oparty oczywiście na zagranicznej licencji. W programie prowadzonym przez Maję Bohosiewicz sześć par zamieszka razem w willi, a ich miłość zostanie wystawiona na próbę. Wszystko przez... wykrywacz kłamstw. Przez kilka tygodni prawdomówność zakochanych będzie sprawdzana przez nowoczesne urządzenie. Jak zapowiadała prowadząca show - Maja Bohosiewicz, format jest mocną pozycją, gdyż jest w nim miejsce zarówno na miłość, jak i na prawdziwe emocje czy łzy.

REKLAMA

Poznacie sekrety uczestników – niejednokrotnie takie, z których oni sami nie zdawali sobie sprawy, a także ich marzenia i pragnienia. To była niesamowita przygoda – nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą efekty naszej pracy. Poznacie sześć par, z których każda jest inna, ale łączy je jedno - w każdym związku pozostawały pytania bez odpowiedzi. Jestem bardzo dumna ze wszystkich uczestników, bo wiem, że wystawili siebie i swoje relacje na największą próbę - mówiła prowadząca format, Maja Bohosiewicz w mediach społecznościowych.

Niebawem nowy reality show Netfliksa "Love Never Lies". Oto pary, które wystąpią w programie.

Czekając na nowy reality show Netfliksa, już teraz można przyjrzeć się tym kilku parom. Oto one.

Lilia (28) i Andrzej(30) tworzą parę od pięciu lat. Andrzej jest trenerem personalnym, z kolei Lilia ceni w swoim życiu równowagę, gdyż z jednej strony jest rozrywkowa i towarzyska, ale nie wyobraża sobie wieczoru bez wyciszenia w postaci rundy szachów. Zdecydowali się na udział w show Netfliksa po to, aby zmienić otoczenie i doznać nowego impulsu, który być może pozwoli im zażegnać dość burzliwy okres w ich związku.

Jędrzej (28) i Bruno (27) są bardzo różni od siebie, natomiast różnice w charakterach postrzegają jako klucz do udanego związku. Od trzech lat tworzą zgraną parę. Choć są różni, to jednak ich profesje niejako łączą się ze sobą. Jędrzej pracuje jako wizażysta, z kolei Bruno jest fryzjerem. To, co ich łączy to pasja do sztuki. Do reality show Netfliksa przyszli po to, aby przetestować łączące ich uczucie i otworzyć się na kolejne kroki w relacji.

Bernadeta (28) jest zawodową tancerką, z kolei Dominik (25) pracuje w branży motoryzacyjnej. Parę, która jest razem od roku, łączy miłość do sportów ekstremalnych. Uwielbiają również wszystko to, co może dostarczyć im zdrowej i dużej dawki adrenaliny. Dlatego też zdecydowali się na ten program. Mają nadzieję na to, że pobyt w willi pod okiem kamer będzie okazją, aby spojrzeć na siebie oraz swój związek z zupełnie nowej perspektywy.

Kasia (22) oraz Kornel (22) są razem od prawie dwóch lat. Wspólną pasją zakochanych są podróże oraz gry komputerowe. Kornel na co dzień zajmuje się kryptowalutami, z kolei pasją Kasi jest fotografia. Udział w programie "Love Never Lies" traktują jako niezapomnianą przygodę Zakochani mieli też kilkumiesięczną przerwę w związku, która zostawiła kilka pytań bez odpowiedzi.

Ida (20) i Mateusz (24) są parą niecały rok. Wspólną pasją pary są podróże i często korzystają z tego, aby poznawać nowe miejsca i podróżować w kolejne zakątki świata. Na co dzień Ida jest studentką, z kolei Mateusz pracuje w logistyce. Przychodząc do reality show Netfliksa, chcą sprawdzić swój związek na zupełnie nowych warunkach.

Wiktoria (23 zajmuje się projektowaniem wnętrz, z kolei Jasiek (25) jest logistykiem. Jak mówią, przyszli do show gotowi na każde wyzwanie. Choć są razem od pięciu lat, to przez ten okres trafiali na rozmaite przeszkody w ich życiu. Mimo przepraw w ich relacji, ich związek dojrzał, a oni sami czują, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić.

Zwiastun "Love Never Lies"

Czy "Love Never Lies" będzie inny od pozostałych formatów o tematyce miłosnej?

Warto dodać, że "Love Never Lies" jak każdy program rozrywkowy, rządzi się swoimi prawami. W reality show Netfliksa wszystkie pary mają zostać poddane nowoczesnemu wykrywaczowi kłamstw. Bohaterowie "Love Never Lies" za każde kłamstwo stracą, z kolei za mówienie prawdy otrzymają pieniądze. Program wygra para, która będzie ze sobą najbardziej szczera.

Muszę przyznać, że czekam na nowy reality show Netfliksa z kilku powodów. Po pierwsze, chcę sprawdzić, czy ten program rzeczywiście będzie czymś wyróżniał się spośród pozostałych formatów o damsko-męskiej tematyce, których w stacjach telewizyjnych jest całkiem sporo. Fakt, wykrywacza kłamstw nie było jeszcze w tego typu programach, co nie znaczy, że mimo chęci twórców, show "Love Never Lies" może być zwyczajnie sztuczny. Chcę też zobaczyć, czy osoby biorące udział w reality show Netfliksa to klony uczestników "Hotel Paradise", czy "Love Island: piękni, młodzi, zadbani i z apetytem na bycie influencerami. A może to fajni ludzie, którzy rzeczywiście przyszli nie tylko do programu po pieniądze, ale również i dowiedzieć się czegoś o swoim związku. W końcu chcę też zobaczyć ten program, aby zwyczajnie się zrelaksować. Dla wielu osób reality show są swoistą formą guilty pleasure i umówmy się, większość z nas lubi podglądać innych, a tematyka damsko- męska zawsze chwyta. Premierowy odcinek "Love Never Lies" widzowie Netfliksa zobaczą już 25 stycznia.

REKLAMA

.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA