REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Takiego finału zawsze pragnęliśmy”. Scenarzyści „Lucyfera” skończyli prace nad 6. sezonem serialu

Serial „Lucyfer” dobiega końca. Jak wiemy 6. sezon będzie tym ostatnim. Scenarzyści właśnie skończyli prace nad finałową odsłoną serialu, o czym twórcy poinformowali w mediach społecznościowych.

30.10.2020
12:49
Lucyfer 6 sezon netflix scenariusz
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Kilka lat temu, pod wpływem fanów serialu Netflix uratował „Lucyfera”. Fox zdecydował się bowiem skasować produkcję po 3. sezonie. Miłośnicy tytułu zrobili akcję w internecie i platforma wyczuwając zarobek wykupiła do niego prawa. Widzowie otrzymali więc kolejną jego odsłonę, a w minionym sierpniu jeszcze jedną. A przynajmniej jej połowę. Wciąż przecież czekamy na sezon 5B.

Według najnowszych informacji druga część 5. sezonu pojawi się w 2021 roku.

Może to być nawet jego drugi kwartał, więc musimy uzbroić się w cierpliwość. Tymczasem w drodze jest już kolejna odsłona serialu. Scenarzyści „Lucyfera” właśnie skończyli prace nad 6. i zarazem finałowym sezonem produkcji. Poinformował o tym Chris Rafferty w swoich mediach społecznościowych.

Jeden ze scenarzystów i producent wykonawczy serialu napisał na Twitterze:

Dzisiaj wielki dzień. OSTATNI DZIEŃ pracy pokoju scenarzystów. Po tym jak skończyliśmy pisać finał, jakiego zawsze pragnęliśmy, zaczęliśmy świetować... ze scenarzystami poprzednich sezonów! Chociaż nasza epicka historia dobiegła końca, ta rodzina jest wieczna.

Na pożegnalny Tweet ze zdjęciem zaangażowanych w powstawanie scenariusza osób zdecydowała się również showrunnerka serialu. W zamieszczonym przez nią poście czytamy:

Ostatni dzień pokoju scenarzystów Lucyfera. Ci ludzie inspirują mnie tak bardzo, że aż brak mi słów. Jakim cudem serce może tak rosnąć, a jednocześnie się łamać?

Swojego wzruszenia nie kryją również fani produkcji.

W komentarzach do posta Ildy Modrovich czytamy:

Nie mam słów, aby wyrazić jak bardzo jestem wam wszystkim wdzięczny. Jesteście legendami i to co stworzyliście przechodzi moje pojęcie. To więcej niż serial, to rodzina, która będzie trwać, tego jestem pewien. Dzięki za wszystko, wysyłam wam gorące uściski.

Chociaż prace nad scenariuszem do 6. sezonu „Lucyfera” dobiegły końca, to przed twórcami serialu jeszcze daleka droga. Nie należy więc spodziewać się finałowej odsłony serialu przed 2022 rokiem.

REKLAMA

Dotychczasowe odcinki „Lucyfera” obejrzycie na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA