REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

„Lucyfer”, „Lucyfer” i jeszcze raz „Lucyfer”. Najważniejszy serial Netfliksa wśród nowości na weekend

Na platformie Nerflix pojawiły się już piątkowe nowości, wśród których znalazły się dwa bardzo ważne tytuły. Z nowymi odcinkami powróciły hitowe serie „Lucyfer” i „The Kominsky Method”. Czy w obu przypadkach obejrzenie kolejnego sezonu zajmie cały weekend?

28.05.2021
11:58
lucyfer sezon 5b
REKLAMA

Powrót serialu „Lucyfer” to bez dwóch zdań najważniejsze wydarzenia maja na Netflix Polska. Produkcja z Tomem Ellisem w głównej roli jest w naszym kraju dosłownie uwielbiana. A spośród wszystkich seriali oryginalnych serwisu Netflix tylko „Stranger Things” i „Dom z papieru” mogą liczyć na podobną tudzież wyższą oglądalność.

REKLAMA

Emocje wokół „Lucyfera” są tym większe, że 5. sezon produkcji podzielono na dwie części i na zamknięcie części wątków widzowie musieli czekać kilka miesięcy. Nie będzie to jeszcze finał produkcji (ten czeka nas w już napisanej 6. odsłonie), ale jej fabuła w ostatnich epizodach wyraźnie nabrała rozpędu. Co w sumie nie powinno dziwić, gdy ekranowy debiut zalicza sam Bóg Wszechmogący.

Lucyfer sezon 5B – jakie jeszcze nowości trafiły dzisiaj na Netflix Polska?

Na finałowy sezon serialu Chucka Lorre'ego przyszło nam poczekać prawie dwa lata, ale w tym wypadku warto było uzbroić się w cierpliwość. Bo, jak pisałem w recenzji 2. części, „The Kominsky Method” to najlepsza komedia Netfliksa. Czy zakończenie również stanie na wysokości zadania? Można mieć pewne wątpliwości związane z odejściem z produkcji Alana Arkina, ale zwiastuny i tak zapowiadają ciekawy sezon.

Zaskakujący dzień. Zespół Movistar 2019 od szatni: Sezon 2

Od czasu globalnego szału wokół „Ostatniego tańca” sportowe filmy i seriale dokumentalne stały się istotną częścią biblioteki platformy Netflix. Wśród dzisiejszych nowości znalazł się tytuł tego typu, który szczególnie zainteresuje fanów kolarstwa i Tour de France. Na przestrzeni sześciu epizodów widzowie poznają dalsze losy tytułowego zespołu i kulisy jego występów w prestiżowych wyścigach dookoła Francji i Włoch.

Lucyfer: Sezon 5B

Od dziś na Netflix Polska można też oglądać osiem nowych odcinków „Lucyfera”. Wszystkie liczą od 53 do 63 minut, więc na obejrzenie całości będzie trzeba poświęcić niecałe osiem godzin. Z pewnością nie zabraknie jednak widzów, którzy zdecydują się na weekendowy binge-watching. Być może nawet obejmujący wszystkie 16 epizodów przedostatniego sezonu.

REKLAMA

Netflix na weekend – pełna lista piątkowych premier:

  • The Kominsky Method: Sezon 3
  • Lucyfer: Sezon 5 Część 2
  • Zaskakujący dzień: Zespół Movistar 2019 od szatni: Sezon 2
  • Egzorcysta: Początek
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA