REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

„Lucyfer”, „Kate” i wiele innych. Sprawdź nowości serwisu Netflix

Nie ma dziś ważniejszego kulturalnego wydarzenia niż premiera ostatniego sezonu serialu „Lucyfer”. Jedna z ulubionych produkcji Polaków zakończy swoje podboje na 6. części, która właśnie trafiła na Netfliksa. Co jeszcze platforma proponuje na weekend?

10.09.2021
10:41
lucyfer sezon 6 netflix nowości na weekend
REKLAMA

Na przestrzeni całego bieżącego tygodnia Netflix wypuścił szereg mocnych nowości dla swoich użytkowników. Nawet mocny debiut 2. sezonu „Kierunek: Noc” nie mógł się jednak równać z tym, co nastąpiło w piątkowy poranek. Platforma wypuściła dziś szereg nowych produkcji, w tym również 6. sezon „Lucyfera”. A ponieważ mowa o jednym z najpopularniejszych seriali dostępnych w serwisie, to można sobie wyobrazić szał wokół finałowych odcinków. Co nie znaczy, że inne nowości nie doczekają się swoich widzów.

REKLAMA

Lucyfer 6. sezon – dziś premiera hitu:

Zwierzyna

W piątek na platformie VOD zadebiutuje nowy niemiecki thriller zatytułowany „Zwierzyna”. Produkcja opowie o grupie pięciu mężczyzn, którzy postanawiają spędzić wieczór kawalerski na pieszej wyprawie do lasu. Niewinna wycieczka zamienia się w desperacką walkę o przetrwanie, gdy wychodzi na jaw, że ktoś na nich poluje z użyciem broni palnej. Możemy się więc spodziewać sporej dawki emocjonującej akcji i trzymającej w napięciu intrygi.

Kate

„Kate” to kolejna z szeregu oryginalnych produkcji Netfliksa wchodzących w skład gwiazdorskiego kina akcji. Główne role zagrali tu Mary Elizabeth Winstead i Miku Patricia Martineau, a oprócz nich na ekranie pojawiają się też Woody Harrelson, Jun Kunimura i Michiel Huisman. Fabuła „Kate” kręci się wokół bezwzględnej zabójczyni, którą ktoś otruł w trakcie wykonywania zlecenia. Kobieta ma tylko 24 godziny, by zemścić się na osobach za to odpowiedzialnych.

Lucyfer: Sezon 6

Na temat „Lucyfera” powiedziano i napisano już w ostatnich latach niemało. Nie ma wątpliwości, że uratowanie tego serialu przed skasowaniem było jedną z najmądrzejszych inwestycji Netfliksa. Platforma stosunkowo tanim nakładem sił i środków doczekała się w ten sposób jednego ze swoich największych hitów. Ostatnie odcinki serii pokażą jak wygląda świat głównego bohatera po opuszczeniu go przez Boga. Pozostaje mieć nadzieję, że ten sezon okaże się równie dobry, co poprzedni.

REKLAMA

Netflix na weekend – co obejrzeć z piątku?

 • MISTRZOWIE METALU
 • KATE
 • ZWIERZYNA
 • LUCYFER: SEZON FINAŁOWY
 • BANANY!
 • BANANY! CIĄG DALSZY
 • TRY
 • IGRAJĄC Z OGNIEM
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA