REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Media

Dziennikarz Trójki radzi na Tik Toku, jak postępować z kobietami. To jest gorsze, niż myślicie

Łukasz Ciechański na co dzień związany z radiową Trójką, nagrywa porady związkowe dla facetów na Tik Toku. Na jego profilu pojawiają się kolejne filmiki, a dziennikarz objaśnia mężczyznom, co mają zrobić, gdy usłyszą od partnerki "domyśl się", lub to, że za dużo czasu spędza z kolegami. Jeśli Ciechański chciał ubrać Tik Tokowe porady o m.in. "hapay kuttim" w żart, to mu zdecydowanie nie wyszło.

30.11.2022
13:18
Łukasz Ciechański
REKLAMA

Łukasz Ciechański jeszcze do niedawna był kierownikiem redakcji muzycznej radiowej Trójki. Obecnie jest jej redaktorem muzycznym. Jak wyjaśniał w jednym z facebookowym wpisów, jego rezygnacja z funkcji kierownika związana jest z nowymi obowiązkami i wylotem na Gran Canarię. To właśnie stamtąd Ciechański nagrywa filmiki na Tik Toka w formie miłosnych porad dla mężczyzn.

REKLAMA
@panciechan

Jak rozmawiać z konietami? Krótko i na temat. Ciąg Druttiego przychodzi z pomocą. #zwiazki #zwiazek #relacjedamskomeskie #rada #porada #ekspert

♬ dźwięk oryginalny - PanCiechan

Łukasz Ciechański radzi polskim mężczyznom, jak postępować z kobietami.

Jak nie dostać w mordę, podrywając dziewczynę? pyta Ciechański i odpowiada: Zasada numer jeden: nie bądź brzydki. W innym filmiku z kolei pyta: Co zrobić, kiedy twoja żona suszy ci łeb, że spędzasz więcej czasu z kolegami , niż z nią? To specjalny wzór matematyczny, z którego jasno wynika, że kiedy spotksz się na godzinę z czterema facetami, to każdemu z nich w ciągu godziny poświęcasz tylko piętnaście minut. A kiedy spotykasz się ze swoją żoną, dziewczyną, to w ciągu godziny poświęcasz jej sześćdziesiąt minut. Cztery razy więcej czasu niż kolegom. Ciąg Druttiego, pokaż jej. A jeżeli twoja żona albo dziewczyna nie rozumie matematyki, to pamiętaj, że łatwiej zmienić żonę niż siebie. Siła! - mówi na koniec filmiku Ciechański.

W innym z kolei mówi: Kiedy następnym razem usłyszysz od swojej żony czy dziewczyny zdanie: domyśl się - nie rób tego. To pułapka. Pokaż jej "wykres hapay kuttiego" - mówi Łukasz Ciechański. W podobnym tonie utrzymane są kolejne "żartobliwe" treści. Pal sześć, że porady Ciechańskiego to zlepek damsko-męskich utartych klisz, uogólnień i stereotypów. One po prostu są strasznie żenujące, okraszone dziaderskim, wujkowym żartem. Ani zabawne, ani mądre, ani inteligentne. Jeśli Ciechański chciał sobie zrobić bekę i ironię z klimatów damsko-męskich, to zdecydowanie mu się to nie udało.

Dziennikarz Trójki, który powiedział, że przyszedł do stacji żuć gumę i orać konkurencję.

Zresztą gdyby przybliżyć sylwetkę Ciechańskiego, znalazłoby się kilka osobliwych wypowiedzi tego dziennikarza. Gdy w 2020 roku po "dobrej zmianie" dołączył do radiowej Trójki, podkreślił, że przyszedł tu żuć gumę i orać konkurencję. I właśnie skończyła mi się guma". Jeśli to zdanie słyszeli słuchacze dawnej, dobrej Trójki, to chyba za głowę się łapali. Z kolei kiedyś jeden ze słuchaczy zapytał Ciechańskiego, co ten myśli na temat legendarnej listy przebojów Trójki. Odpowiedź Łukasza pokazuje poziom ignorancji level hard. Nic nie myślę, bo nigdy w życiu tego nie słuchałem. Tak samo, jak nigdy w życiu nie słuchałem radiowej Trójki. Nie czułem takiej potrzeby. Ilekroć to włączałem, to mnie to po prostu nudziło. Nic nie myślę na temat Trójki. Trzeba to zaorać - powiedział.

REKLAMA

To jeszcze nie wszystko. Dzień po wybuchu wojny w Ukrainie, Ciechański cytował na antenie Trójki weselny przebój: "Moja ciocia z Ciechocinka, robi siusiu co godzinka". Jak informował serwis Wirtualne Media Ciechański w programie "Trzy strony dźwięku" tuż po inwazji Rosji na Ukrainę opowiadał o kocie, który "siedzi w papryce, którą całą zeżarł i ciągle ją wywraca" i o "zabawnym sposobie na trollowanie Rosjan" W trójkowej karierze Ciechańskiego głośno było również o tym, jakoby dziennikarz miał spożywać alkohol na koncercie Damian Ukeje. Na Ciechańskiego poskarżyła się słuchaczka. Rzeczniczka Polskiego Radia stwierdziła wtedy, że oskarżenia formułowane przez słuchaczkę w stosunku do redaktora Ciechańskiego nie znalazły potwierdzenia w ustaleniach z postępowania sprawdzającego.

Tymczasem Łukasz Ciechański już coraz rzadziej bywa w Trójce, lecz z radością oddaje się nagrywaniem kolejnych porad dla facetów z pięknych Wysp Kanaryjskich. Co ciekawe, wiele osób przyklaskuje jego twórczości na Tik Toku, co niewątpliwie jest smutne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA