REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Marzenia się spełniają? Łukasz Jakóbiak wystąpi w jednym z najlepszych talk-show na świecie

Ellen DeGeneres, prowadząca jednego z najlepszych amerykańskich talk-show na świecie, zaprosiła do swojego programu... Łukasza Jakóbiaka. Tak, Łukasza Jakóbiaka, prowadzącego swoje autorskie show, 20m2, w serwisie YouTube. 

01.03.2017
22:07
Łukasz Jakóbiak odwiedzi Ellen DeGeneres
REKLAMA
REKLAMA

Jakóbiak nieraz dawał wyraz swojej sympatii do Ellen DeGeneres oraz chęci poznania jej osobiście. Youtuber publikował w social media na przykład zdjęcia swojej koszuli z wyhaftowanym napisem "I want to meet Ellen". W końcu, po kilku latach, jego marzenie się spełniło - Jakóbiak, jak ogłosił na Instagramie, leci do Los Angeles, by spotkać się ze swoją ulubioną osobowością telewizyjną.

Ta wiadomość to przykład na to, że jeśli czegoś bardzo się chce i uporczywie dąży do celu, marzenia się spełniają.

Oprócz swojego programu na YouTubie, który jest serią wywiadów ze znanymi ludźmi z branży kina, telewizji i show-biznesu, Łukasz Jakóbiak prowadzi także wykłady motywacyjne. Ci, którzy śmieją się z tej branży, być może zastanowią się przez chwilę, czy jednak "czegoś w tym wszystkim nie ma" (ja, na ten przykład, właśnie się zastanawiam).

Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy Jakóbiakowi dopina swego i spełnia swoje marzenie.

Jakiś czas temu udało mu się porozmawiać ze swoim ulubionym muzykiem. Youtuber wiedział dokąd leci artysta i wybrał się na lotnisko, na którym ten oczekiwał na kolejny lot.

Chętnie obejrzę odcinek, w którym Jakóbiak zagości w The Ellen DeGeneres Show. Zastanawiam się, jak przebiegać będzie to spotkanie i o czym będą rozmawiać. W końcu, jakby nie było, polski youtuber choć próbuje swoich sił w wywiadach z zagranicznymi gwiazdami, nie jest znany na całym świecie. Szczegóły pewnie poznamy wkrótce. Dowiemy się o nich zapewne od samego Łukasza Jakóbiaka.

REKLAMA

EDIT:

Jak się okazało, całe zamieszanie i informacja podana przez Jakóbiaka na Instagramie była... cóż, zaplanowaną - chyba mogę to tak nazwać - akcją marketingową, mającą na celu zwrócenie na siebie uwagi. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA