REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nie ma to jak bójka w barze. Misty i Colleen walczą we fragmencie 2. sezonu Luke'a Cage'a

W sieci pojawiła się nowa zajawka 2. sezonu serialu Luke Cage. Nie pojawia się w niej tytułowy bohater, ale za to widzimy Misty Knight i Colleen Wing. Daughters of the Dragon biorą udział w barowej bójce.

04.06.2018
22:06
Luke Cage 2 sezon Misty Knight Colleen Wing
REKLAMA
REKLAMA

Już za kilka tygodni czeka nas powrót do Harlemu. Luke Cage pokonał Diamondbacka i oczyścił swoje imię, ale to bynajmniej nie oznacza odpoczynku. Bohater wciąż walczy z nowojorskimi przestępcami, próbując uwolnić swoją okolicę od narkotyków i broni.

Nie wszystko idzie jednak zgodnie z jego planem, a policja traci cierpliwość do jego metod. Luke robi się bowiem co raz brutalniejszy, co zauważa także Claire. Do tego w mieście pojawi się nowy przeciwnik – Bushmaster. Jest to mistrz walki wręcz, który dzięki tajemniczym rytuałom może być równie wytrzymały, co główny bohater. Jednak akcja nie skupi się tylko na nich.

Netflix opublikował fragment nowego sezonu serialu Luke Cage.

Nie pojawia się w nim tytułowa postać, jednak widzimy znaną z poprzedniej serii Misty Knight. Nowa współpracowniczka Cage’a siedzi w barze z Colleen Wing, znaną z serialu Iron Fist. Bohaterki nieco już wypiły, co jednak nie umniejsza ich umiejętności w walce, która wywiązuje się niedługo potem. Dla Misty jedyną przeszkodą jest brak ręki, co oznacza, że scena ma miejsce jeszcze przed wprawieniem bionicznego ramienia.

Wygląda więc na to, że w nowych odcinkach zawiąże się partnerstwo pomiędzy obiema postaciami. Nie jest to nowość dla fanów komiksów, którzy znają ów duet jako Daughters of the Dragon. Tym samym mogą pojawić się spekulacje na temat ewentualnego serialu poświęconego tej ekipie. Warto jednak ostudzić emocje, bo po średnio przyjętych The Defenders Netflix może nie być chętny na łączenie wątków postaci w osobnej produkcji.

Colleen nie jest jedyną postacią z Iron Fista, która pojawi się w nadchodzących odcinkach.

REKLAMA

W serialu pojawi się sam Danny Rand, który pomoże Luke’owi w treningach walki. Widzom nie spodobało się dodanie do scenariusza tej postaci, jako że Iron Fist uznawany jest za najsłabszą marvelowską produkcję serwisu. Ma to jednak na celu przekonanie do tej postaci wszystkich krytyków.

2. sezon Luke’a Cage’a pojawi się na Netfliksie 22 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA