REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Iron Fist pojawi się w 2. sezonie Luke'a Cage'a. To sposób, żeby fani w końcu przekonali się do tej postaci

Iron Fist jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w dotychczasowej historii MCU. Wielu fanów produkcji Marvela po nieudanych serialach Netfliksa, Iron Fist i The Defenders, chciałoby rezygnacji z tej postaci. Nie zgadza się z nimi twórca Luke'a Cage'a, który w drugim sezonie produkcji chce pokazać Iron Fista z lepszej strony.

04.06.2018
11:30
luke cage iron fist
REKLAMA
REKLAMA

Drugi sezon serialu Luke Cage nadchodzi coraz większymi krokami. Nowa seria ma być jeszcze jeszcze lepsza, a przecież dla wielu znawców tematu pierwszy sezon produkcji był niegorszy od hitowej Jessiki Jones. Humor niektórym fanom serialu popsuły jednak doniesienia o obecności u boku Cage'a innego bohatera Marvela, czyli Iron Fista.

Superbohater grany przez Finna Jonesa znalazł się dokładnie po drugiej stronie krytycznego spektrum. Nie spodobało się to aktorowi, który sam zaczął atakować krytyków. Niskie oceny obu produkcji (choć zdarzyły się też głosy przeciwne), w których pojawia się Iron Fist, czyli Iron Fist i The Defenders, pokazały też, że Netflix nie bardzo ma pomysł na rozwój tego bohatera. Z pomocą ma przyjść showrunner Luke'a Cage'a – Cheo Coker:

Uważam, że Iron Fist to naprawdę czadowy bohater. Jestem wystarczająco arogancki, by stwierdzić, że jego pojawienie się w naszym show będzie miało inny styl. Gdy zobaczycie jak obaj bohaterowie współpracują, to zmienicie zdanie o tej postaci - powiedział Coker w rozmowie z portalem Cinemablend.

Być może pomogą w tym odmienne otoczenie i sensowniejsza fabuła. Nie były to najmocniejsze strony Iron Fista, a atmosfera Harlemu, gdzie toczy się akcja Luke'a Cage'a, przyciąga wielu widzów, którzy nie są etatowymi fanami Marvela.

REKLAMA

Pomysłodawca serialu obiecuje nie tylko, że obecność Danny'ego Randa w produkcji o Luke'u Cage'u będzie miała sens, ale też że obudzi w fanach entuzjazm przed drugim sezonem Iron Fista. To dosyć odważna deklaracja, ale Cheo Coker udowodnił już, że potrafi pozytywnie zaskoczyć.

Luke Cage też był ryzykownym wyborem, a jednak serial odniósł duży sukces. Drugi sezon produkcji zadebiutuje na Netfliksie już 22 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA