REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Zgadnijcie kto wrócił, aby skraść wasze serca? Netflix i Omar Sy ogłaszają start zdjęć do 3. części "Lupina"

Netflix i Omar Sy ogłaszają początek produkcji 3. części "Lupina". W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie wcielającego się w główną rolę aktora, który uśmiecha się do nas na tle Paryża.

18.11.2021
21:06
lupin 3 netflix zdjęcia premiera
REKLAMA

"Lupin" powraca. Netflix i Omar Sy poinformowali w swoich mediach społecznościowych, że zdjęcia do 3. odsłony popularnego serialu właśnie ruszyły. Sądząc po zamieszczonej z tej okazji fotografii, wcielający się w główną rolę aktor już nie może się doczekać, aby ponownie skraść serca użytkowników platformy.

Pierwsza część "Lupina" zadebiutowała na Netfliksie na początku stycznia 2020 roku. Pandemia sprzyjała siedzeniu w domu i oglądaniu seriali na platformie. Produkcja okazała się hitem. W ciągu czterech tygodni od premiery obejrzano ją w 70 mln gospodarstw domowych, co wystarczyło, aby stała się najpopularniejszym w tamtym momencie tytułem nieanglojęzycznym.

REKLAMA

Lupin - ruszyły zdjęcia do 3. sezonu serialu

Ponad rok musieliśmy czekać na kontynuacje rozpoczętej historii. Na szczęście okazało się, że było warto. Jednakże znowu pozostaliśmy z cliffhangerem. Na koniec 2. części "Lupina" nie zabrakło też informacji, że Assane Diop inspirujący się działaniami tytułowego dżentelmena włamywacza powróci w 3. odsłonie serialu. I to się właśnie dzieje.

Dzisiaj, w czwartek 18 listopada, w mediach społecznościowych tak wcielającego się w główną rolę aktora, jak i samego Netfliksa pojawiło się zdjęcie z planu 3. części "Lupina". Widzimy na nim uśmiechającego się na tle Paryża Omara Sy:

Lupin 3/Omar Sy

Omar Sy zamieścił powyższe zdjęcie, pisząc, że dobrze się czuje będąc w domu. Identyczna fotografia na Facebooku polskiego oddziału Netfliksa opatrzona jest natomiast podpisem:

Możecie oficjalnie zacząć pytać "kiedy?", ponieważ właśnie rozpoczęto zdjęcia na planie trzeciego sezonu Lupin.

Biorąc pod uwagę popularność serialu, jest to bardzo prowokacyjny opis. Netflix, jak to ma już w zwyczaju, droczy się ze swoimi fanami. Szybko więc zaznaczył w komentarzu pod zamieszczonym zdjęciem, że możemy pytać, ale daty jeszcze nie ma.

Lupin 3/Netflix

Lupin 3 - kiedy premiera?

REKLAMA

Zdjęcia do 3. odsłony "Lupina" dopiero ruszyły. Nie mamy więc tak naprawdę żadnych informacji na temat produkcji. Nie znamy szczegółów fabuły, ale możemy się spodziewać, że nie zabraknie wesołego Omara Sy grającego na nosie organom ścigania. Pytanie, kiedy zobaczymy, czy robi to z takim samym urokiem jak do tej pory, pozostaje na razie bez odpowiedzi.


REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA