REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

W Kanale Sportowym są dwa wilki. Jeden zwalnia, a drugi zatrudnia Człowieka Wargę

Maciej Dąbrowski znany jako Człowiek Warga powraca do Kanału Sportowego. Youtuber ponownie będzie współprowadzącym poranny program. Miesiąc temu zakończono z nim współpracę, a powodem były przypomniane sprzed dziewięciu lat wulgarne odzywki do młodych dziewczyn.

03.11.2023
10:35
Maciej Dąbrowski Kanał Sportowy
REKLAMA

Po tym, gdy w październiku światło dzienne ujrzała Pandora Gate z udziałem polskich youtuberów, dostało się też Maciejowi Dąbrowskiemu z kanału "Z Dvpy". Przypomniane zostały jego żarty sprzed dziewięciu lat, które jak sam mówił Dąbrowski, bardzo źle się zestarzały. Chodzi o nagranie z 2014 roku, w którym to Człowiek Warga dyktował odzywki innemu youtuberowi - nieżyjącemu już Ravgorowi, co ma mówić ludziom w trakcie sondy ulicznej.

REKLAMA

Człowiek Warga wraca do Kanału Sportowego.

O Pandora Gate, ale też o Macieju Dąbrowskim przeczytasz więcej w Spider's Web:

Nie brakowało bardzo wulgarnych odzywek do młodych dziewcząt. Po tym, gdy przypomniano jego kontrowersyjne żarty, Dąbrowski zniknął z Kanału Sportowego. Sam zainteresowany przeprosił za ten materiał, podkreślając, że przekroczył wszystkie granice. Teraz jak się okazuje, Dąbrowski ponownie będzie pojawiać się w porannym programie Kanału Sportowego. O powrocie Macieja Dąbrowskiego do "KS Poranka" w Kanale Sportowym informowano w czwartkowym odcinku "Hejt Parku".

Kanał Sportowy

Youtuber pierwszy raz po przerwie pojawi się w najbliższy poniedziałek. Uważamy, że są rzeczy, od których nie ma odwrotu, a są takie, za które po prostu nie można płacić całe życie - powiedział Tomasz Smokowski, podkreślając, że mówi też w imieniu swoich kolegów: Michała Pola oraz Mateusza Borka. Smokowski dodał też, że Dąbrowski zdecydowanie zasługuje na to, aby dostać drugą szansę.

Znamy Maćka nieźle. Wydaje nam się, że jest facetem, który powinien funkcjonować. Nawet nie mówię o tym, że warto dać mu drugą szansę

- podkreślał
REKLAMA

Krzysztof Stanowski skrytykował Macieja Dąbrowskiego w swoim programie

Warto dodać, że o tym, iż z Kanału sportowego znika Maciej Dąbrowski, poinformował Krzysztof Stanowski w swoim programie "Dziennikarskie zero". Komentując Pandorę Gate, wspomniał o żartach Człowieka Wargi, nie szczędząc mu oczywiście krytyki. Sam Stanowski w połowie października wypowiedział swoją umowę z Kanałem Sportowym.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA