REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Furiosa główną bohaterką spin-offu "Mad Maxa?

Po sporym sukcesie artystycznym i finansowym filmu "Mad Max: Na drodze gniewu" stało się jasne, że powstanie kolejnych widowisk to jedynie kwestia czasu. I nie chodzi tylko o sequele, ale także o spin-offy. Bohaterką pierwszego z nich może zostać Cesarzowa Furiosa.

18.08.2015
10:38
Furiosa główną bohaterką spin-offu Mad Maxa?
REKLAMA
REKLAMA

Cesarzowa miała doczekać się własnego filmu jeszcze przy okazji produkcji "Na drodze gniewu" - równolegle kręcono także zdjęcia do "Mad Max: Furiosa". Widowisko miało trafić na ekrany kin krótko po dziele z Tomem Hardym w roli głównej, jednak ostatecznie plany dotyczące jego realizacji nie doszły do skutku. Teraz jednak pojawiła się szansa, że zostanie ono stworzone.

furiosa mad max na drodze gniewu

Co prawda nie ma jeszcze oficjalnej decyzji w tej sprawie, lecz jak donosi Deadline - trwają dyskusje pomiędzy studiem Warner Bros. i Georgem Millerem na temat stworzenia spin-offu poświęconego Furiosie. Niewątpliwie wiele zależeć będzie od Charlize Theron, która wcieliła się w tę postać. Nie jest tajemnicą, że przygotowania do tej roli kosztowały ją wiele wysiłku fizycznego i psychicznego, w związku z czym nie jest wcale pewne, czy będzie chciała do niej powrócić. Szanse są, pytanie tylko jak duże.

REKLAMA

Przypomnijmy, że jeszcze w maju ogłoszono, iż "Na drodze gniewu" doczeka się kontynuacji. Tytuł następnej części ma brzmieć „Mad Max: The Wasteland”, a w roli głównej powróci w niej Tom Hardy. Data premiery pozostaje na razie nieznana. Tymczasem do Sieci trafiło kilka scen wyciętych z kinowej wersji "Mad Maksa", które znalazły się w wydaniu Blu-ray.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA