REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Prawdziwi rodzice Madeleine McCann zareagowali na testy DNA 21-letniej Polki, podającej się za ich córkę

Sprawa z Polką, podającą się za Madeleine McCann budzi wiele emocji z każdej strony. Niedawno testy DNA pokazały, że 21-letnia Julia Faustyna, uparcie twierdząca, że to ona może być zaginionym dzieckiem, wcale nim nie jest. Tymczasem internauci dopytywali, czy do sprawy testów DNA odniosą się prawdziwi rodzice Madeleine. Kate i Gerry wydali za pośrednictwem swoich przedstawicieli lakoniczny komentarz.

05.04.2023
18:59
21-letnia Julia podaje się za Madeleine McCann
REKLAMA

Kilka miesięcy temu Polka, niejaka Julia Faustyna została bohaterką światowych mediów po tym, gdy próbowała przekonać wszystkich, że to właśnie ona może być zaginioną w 2007 roku, Madeleine McCann. Sprawa nabierała rumieńców, a kolejne wątki budziły coraz to większe zainteresowanie mediów. 21-letnia Julia trafiła nawet z pomocą prawnej opiekunki - Dr. Fii Johansson do talk show "Dr. Phill", gdzie opowiedziała swoją historię. Niespecjalnie uwierzyli jej eksperci oraz sam prowadzący, twierdząc, że historia, jakoby Julia była zaginionym w Portugalii dzieckiem, jest wybrykiem jej wyobraźni.

REKLAMA

Rodzice prawdziwej Madeleine McCann zareagowali na wyniki testów DNA Julii Faustyny. Zrobili to na prośbę internautów

Tymczasem na jaw wyszły wyniki testów DNA. Jak zdradziła prawna opiekunka Julii, działająca w sieci jako "perskie medium" Fia Johansson, Julia Faustyna ma polskie pochodzenie, z domieszką litewskiego oraz rosyjskiego. Warto dodać, że zarówno Fia Johansson, jak i 21-letnia Polka wiele razy publicznie zwracały się do rodziców zaginionej Madeleine, Kate i Gerry'ego McCannów, jednak ci niespecjalnie komentowali w ostatnich tygodniach całą sprawę.

Teraz postanowili się do niej odnieść za pośrednictwem swojego przedstawiciela. Na facebookowej stronie poświęconej zaginięciu Maddie, jedna z internautek zadała pytanie, czy pojawi się aktualizacja odnośnie medialnego szumu wokół McCann, wskazując oczywiście wspomnianą już Polkę oraz badania DNA. Za pośrednictwem przedstawicieli Kate i Gery'ego McCannów, napisano jedynie króciutkie oświadczenie.

REKLAMA

Na razie ten lakoniczny komentarz musi wystarczyć wszystkim zainteresowanym tą sprawą

W tej chwili nie ma nic do przekazania. Jeśli kiedyś się to zmieni, będzie to pochodziło od Metropolitan Police - napisano. Wygląda więc na to, że ten lakoniczny komentarz rodziców prawdziwej Madeleine na razie musi wystarczyć wszystkim zainteresowanym tą sprawą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA