REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. Seriale /
  5. VOD

„Czarna Pantera” obiera „Kierunek: Noc” na majówkę. Podpowiadamy, co obejrzeć w długi weekend

Uff, dobrze że to długi weekend. Szkoda tylko, że nieco inny niż wszystkie, które pamiętamy. Serwisy VOD i telewizja jednak nie zawodzą. W tę majówkę czeka nas moc nowości.

02.05.2020
10:00
premiery vod co obejrzec w weekend maj
REKLAMA
REKLAMA

Nie możemy jak zwykle pójść na grilla ze znajomymi, czy – jakby pogoda nie dopisała – wyjść do pubu. Możemy, a wręcz z powodu pandemii musimy, zostać w domu. Na szczęście dzięki platformom VOD i telewizji nikt nie powinien się nudzić.

Filmy, seriale, programy – podpowiadamy, co obejrzeć w weekend:

Hollywood

Ach złota era Hollywood… W Fabryce Snów panował wtedy seksizm, rasizm i homofobia. A jakby wyglądało kino, gdyby było inaczej? Twórcy tego serialu składają hołd Dreamlandowi i przepisują jego historię, każąc swoim bohaterom walczyć z obowiązującymi tam zasadami.

„Hollywood” już dostępne na Netflix Polska.

Kierunek: Noc

Luźna adaptacja polskiej prozy zrealizowana pod szyldem Netfliksa. Twórcy tego belgijskiego serialu sięgnęli po „Starość aksolotla” Jacka Dukaja. Opowiadają historię grupy osób, która musi bez przerwy ukrywać się przed Słońcem. Promienie gwiazdy zabijają bowiem wszystko, co stanie na ich drodze.

„Kierunek: Noc” już dostępne na Netflix Polska.

Już nie żyjesz – 2. sezon

Druga odsłona losów dwójki kobiet, którą dzieli wszystko. Jedna z nich jest przejmującą się wszystkim wdową, a druga bierze życie na luzie. Zrządzenie losu chciało, aby się spotkały, a teraz zbrodnia pozwoli zacieśnić im więzi. Spodziewajcie się sporej dawki czarnego humoru.

2. sezon „Już nie żyjesz” dostępny na Netflix Polska.

Upload

A gdybyś mógł kontrolować swoje życie po śmierci? Taką możliwość mają bohaterowie „Upload”. Zgodnie z osadzoną w przyszłości fabułą serialu, ludzie mogą wgrywać własną świadomość do wybranej wersji swojej egzystencji po własnej śmierci.

„Upload” już dostępne na Prime Video.

Strażnicy Galaktyki Vol. 1 & 2

Od kwietnia HBO GO rozpieszcza fanów MCU. Regularnie na platformie lądują nowe paczki ekranizacji komiksów Marvela. Maj zaczyna się z przytupem. Po trylogii „Iron Man”, trzech części „Kapitana Ameryki” i tylu samo „Thora” nadszedł czas na dylogię „Strażników Galaktyki” z Chrisem Prattem w roli niereformowalnego kosmicznego złodzieja.

„Strażnicy Galaktyki” vol. 1 & 2 już dostępne na HBO GO.

„Strażnicy Galaktyki” to nie jedyna niespodzianka dla fanów MCU, jaka zasiliła bibliotekę HBO GO w tym tygodniu. Razem z nimi w serwisie pojawiła się „Czarna Pantera”, czyli opowieść o księciu Wakandy, który w przebraniu tytułowego zwierzęcia musi walczyć o porządek w swoim królestwie.

„Czarna Pantera” już dostępna na HBO GO.

Co poza tym?

REKLAMA

W sobotę szczególnie polecamy: Brada Pitta wyruszającego w kosmos w „Ad Astra” (Canal+ Premium, sobota 19:30), pierwszą część epickiej trylogii fantasy „Władca pierścieni: Drużyna pierścienia” (TVN7, sobota, 20:00), ostatni film 3 fazy MCU „Spider-Man: Daleko od domu” (HBO, sobota 20:10) i zabawną ekranizację komiksu DC „Shazam!” (HBO, sobota 22:20).

W niedzielę szczególnie polecamy: superbohaterów walczących z Thanosem w „Avengers: Koniec gry” (HBO2, niedziela 21:00), nową wersję kultowego slashera „Laleczka” (Canal+ Film, niedziela, 21:45), oscarowego „Slumdog. Milioner z ulicy” (TV Puls, niedziela 22:00) i najtisową klasykę od Quentina Tarantino „Pulp Fiction” (HBO, niedziela 00:30).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA