REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Oscary trwają sobie w najlepsze, a Disney pokazuje nowy zwiastun "Małej syrenki"

Tak jak Halle Bailey zapowiadała, tak też się stało. Podczas tegorocznej ceremonii wręczenia Oscarów zadebiutował świeżutki zwiastun nadchodzącej "Małej syrenki", czyli aktorskiego remake'u słynnej animacji Disneya, który już po pierwszych zapowiedziach wywołał falę kontrowersji.

13.03.2023
3:20
mała syrenka trailer oscary
REKLAMA

Dołącz do Disney+ i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Premiera nowej wersji "Małej syrenki" zbliża się wielkimi krokami. Aktorski remake popularnej animacji zagości na wielkich ekranach już tego maja. Tymczasem Disney coraz śmielej podgrzewa atmosferę wokół filmu. W minioną środę gwiazda produkcji za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprezentowała nowy plakat. Zapowiedziała również nie lada niespodziankę.

W swoim poście Halle Bailey zaznaczyła, że w niedzielę zdarzy się coś wyjątkowego. Zadebiutuje nowy zwiastun nadchodzącej "Małej syrenki". Disney zaprezentował go w trakcie tegorocznej ceremonii wręczenia Oscarów.

REKLAMA

Mała syrenka - nowy trailer

Oscary to - wiadomo - święto kino. Podczas ceremonii wszyscy składają hołd magii X muzy i biją brawo zdobywcom statuetek. Trudno więc o bardziej symboliczny moment dla premiery trailera "Małej syrenki". Prezentuje się on następująco:

Mała syrenka - zwiastun

Pod względem fabularnym "Mała syrenka" nikogo nie zaskoczy. W końcu każdy widział animację Disneya o syrence Ariel, która zastawia swój głos u wiedźmy, aby móc spotkać się z ludzkim księciem Erikiem. Czy ta opowieść w aktorskiej wersji będzie równie magiczna, co oryginał? O tym przekonamy się niedługo. Tymczasem wokół filmu już od pierwszych zapowiedzi jest gorąco.

Czytaj także:

REKLAMA

Nawet jeśli o kontrowersjach dotyczących "Małej syrenki" do tej pory jakimś cudem nie słyszeliście, zapewne domyślacie się, że chodzi o casting. Nie spodobał się on części odbiorców, przez co Halle Bailey od dłuższego czasu musi mierzyć się z rasistowskimi komentarzami. Jak sama niedawno przyznała, wynagradzają jej to liczne nagrania dzieci, które z radością reagują na jej widok w roli Arielki.

Polska premiera "Małej syrenki" 26 maja w kinach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA