REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Widzowie TVN-u nie chcą już Rozenek w programie śniadaniowym. Wcale im się nie dziwię

Małgorzata Rozenek pod koniec wakacji pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", w którym razem z dziennikarzem Krzysztofem Skórzyńskim prowadzi poranne wydanie śniadaniowego programu. W środowym odcinku Rozenek zastąpiła Małgorzata Ohme. Taki wybór bardzo spodobał się internautom, którzy w licznych komentarzach na Instagramie zgodnie stwierdzili, że "wreszcie została pokazana treść, nie forma", nawiązując do obecności Rozenek jako prowadzącej. Wcale się nie dziwię krytykującym.

17.11.2022
12:03
Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński
REKLAMA

Małgorzata Rozenek to celebrytka, której wszędzie jest pełno. Gwiazda TVN od jakiegoś czasu głośno mówiła o tym, że ma chrapkę na posadę w "Dzień Dobry TVN". Pod koniec wakacji dołączyła do grona prowadzących i razem z Krzysztofem Skórzyńskim prowadzi poranne show na żywo. O ile w przypadku dziennikarza internauci i widzowie podkreślali, że to strzał w dziesiątkę, zdania co do obecności Rozenek w "Dzień Dobry TVN" były podzielone. I tak jest do dzisiaj.

REKLAMA

Widzowie nie chcą Rozenek w "Dzień Dobry TVN"

Fani programu wytykają Rozenek brak kompetencji, złą wymowę i nieodpowiednie kreacje. Małgosia bierze sobie dobre rady ludzi do serca, zapisując się m.in. na zajęcia do logopedy. Lecz czy to wystarczy, żeby wzbudzić zaufanie ludzi? Po najnowszych komentarzach na Instagramie widać, że nie.

W środowym odcinku "Dzień Dobry TVN Małgorzatę Rozenek, która tego dnia wzięła sobie wolne, zastąpiła Małgorzata Ohme. Psycholog i dziennikarka również współprowadzi śniadaniowy program w parze z Filipem Chajzerem. Chciałam być jak Gosia Rozenek, dlatego mam sukienkę - żartowała Ohme na antenie, nawiązując do ogromnej dbałości Rozenek w kwestii ubioru. Jak się okazuje, duet Skórzyński-Ohme bardzo przypadł do gustu ludziom, którzy na Instagramie zalali parę prowadzących pozytywnymi słowami i wbili szpilę Małgorzacie Rozenek. Niech tak zostanie, Nigdy więcej Rozenek, genialny duet, pasują do siebie idealnie. Nie może tak zostać? Pani Rozenek, skoro już musi zostać to niech prowadzi z Panem Chajzerem, Super para. Super się ich ogląda i słucha. Może by tak zostało, Najważniejsze, że nie Rozenek, Genialny duet. Dają sobie wzajemnie przestrzeń na wypowiedzi. Płynie z nich taki spokój w prowadzeniu. Pan Krzysztof nie musi stać na straży ewentualnych pomyłek prowadzącej, żeby ratować. Płyną przez ten program nie wzbudzając wody. Klasa! Rewelacja. Nareszcie treści ważniejsze, od wyglądu- tak brzmią komentarze widzów pod wspólnym zdjęciem Skórzyńskiego i Ohme.

REKLAMA

Telewizjo, traktuj widzów poważnie

Choć oczywiście nie można odmówić Małgorzacie Rozenek uroku, dobrego wyglądu i smykałki do biznesu, to jednak nie ma dziennikarskiego doświadczenia. Prowadziła co prawda programy w telewizji, m.in. "Perfekcyjna pani domu" oraz "Projekt Lady", ale to jednak nie to samo, co zmierzenie się z programem na żywo, gdzie warsztat dziennikarski po prostu się przydaje. I widać niestety tę dysproporcję w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim, który ma przecież olbrzymie doświadczenie dziennikarskie, również jako dziennikarz polityczny.

Nie dziwię się więc takim komentarzom. Mam czasem wrażenie, że twórcy telewizyjnych programów traktują widzów tak, jakby mieli łyknąć wszystko. Nie wystarczy posadzić na kanapie programu na żywo gwiazdę, która choć jest bardzo znana, to jednak nie ma odpowiednich predyspozycji do roli prowadzącej. Komentarze na Instagramie dobitnie pokazują, że fani programu widzą więcej, niż się twórcom "Dzień Dobry TVN" wydaje. Może wezmą sobie do serca wskazówki ludzi, którzy po raz kolejny skarżą się na Małgosię Rozenek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA