REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Dzieje się
  5. Netflix /

Tak wygląda Dorociński na planie "Wikingów". Jest pierwsze zdjęcie

Marcin Dorociński ma teraz w swoim życiu zawodowym świetny czas. Polski aktor zagra nie tylko w najnowszej odsłonie "Mission: Impossible" u boku Toma Cruise'a. Dorociński zagości też w serialu Netfliksa -"Wikingowie: Walhalla". Aktor pokazał swoim fanom na Instagramie pierwsze zdjęcie z planu.

22.11.2022
12:22
Marcin Dorociński
REKLAMA

Marcin Dorociński chętnie angażowany jest do zagranicznych produkcji. 49-letni aktor na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak m.in. duńska produkcja "Kobieta, która pragnęła mężczyzny", brytyjski film wojenny "Operacja Anthropoid" oraz Hit Netfliksa "Gambit królowej" z udziałem Anyi Taylor-Joy. W ostatnim czasie media donosiły o roli Dorocińskiego w "Mission: Impossible" u boku Toma Cruise'a oraz serialu Netfliksa "Wikingowie: Walhalla".

REKLAMA

Dorociński pokazał pierwsze zdjęcie z planu "Wikingów". "Poznajcie Jarosława Mądrego.

Dorociński pochwalił się swoim fanom na Instagramie nową rolą w "Wikingach", prezentując zdjęcie z serialowego planu. Poznajcie Jarosława Mądrego, który już wkrótce sporo namiesza w świecie wikingów - napisał aktor na Instagramie. Fotografia wzbudziła entuzjazm wśród fanów, którzy pod zdjęciem na profilu Dorocińskiego nie szczędzili mu ciepłych słów. Oglądanie pana na ekranie to czysta przyjemność, Ekstra, gratulacje. Teraz jeszcze powód więcej, aby czekać na 2. sezon, Gratulacje, duma rozpiera - pisali rozemocjowani wielbiciele aktora.

REKLAMA

"Wikingowie: Walhalla" o czym będzie drugi sezon serialu Netfliksa?

Akcja serialu "Wikingowie:Walhalla" toczy się ponad 1000 lat temu, na początku XI wieku. Opowiada o legendarnych przygodach najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Erikssona, jego siostry Freydis Eriksdotter oraz nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona. Druga odsłona "Wikingów" zaczyna się tuż po tragicznym upadku miasta Kattegat, który zniszczył marzenia bohaterów. Premierowy odcinek "Wikingów" na Netfliksie widzowie zobaczą już 12 stycznia 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA