REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Marcin Najman zrobi jednak swoją "gangsterską" galę? Jest nowa data i miejsce wydarzenia

Marcin Najman na początku stycznia wywołał powszechne oburzenie zapowiedzią gali MMA-VIP 4 z udziałem Andrzeja Zielińskiego ps. Słowik. Powszechna krytyka wydarzenia doprowadziła do wycofywania się kolejnych sponsorów i desperackich poszukiwań nowego miejsca organizacji. Według najnowszego planu show rozpocznie się 5 marca w Warszawie. Kiedy sprzedaż biletów?

05.02.2022
11:11
marcin najman gala mma vip słowik
REKLAMA

Saga z galą MMA-VIP 4 trwa już od niemal miesiąca i nic nie wskazuje na jej rychłe zakończenie. Marcin Najman zdecydował bowiem, że "bossem" jego federacji będzie Andrzej Zieliński ps. Słowik, co wywołało bardzo słuszną falę oburzenia. Na czele medialnej szarży stanął Krzysztof Stanowski, który miał już w przeszłości pewne zatargi z Najmanem. Formuła protestu popularnego dziennikarza nie wszystkim przypadła do gustu, ale trudno było odmówić jej skuteczności.

Marcin Najman systematycznie tracił kolejnych sponsorów, usłyszał też odmowy od różnych miast wcześniej zainteresowanych organizacją gali. Ostatecznie wydawało się, że MMA-VIP 4 odbędzie się w Wieluniu. Pod koniec stycznia miasto wycofało się jednak z udziału w freak mma. Najman przyznał niedługo później, że to on podjął decyzję w tej sprawie po agresywnych atakach na burmistrza Wielunia Pawła Okrasę i jego córkę. Bynajmniej nie zrezygnował natomiast z samej organizacji gali.

REKLAMA

MMA-VIP 4 odbędzie się 5 marca o 19:00 w Warszawie. A przynajmniej tak twierdzi Marcin Najman.

Ogłoszenie nowej daty i lokalizacji wydarzenia odbyło się za pomocą oficjalnego konta byłego sportowca. Najman z dużą pewnością siebie stwierdza, że obecny termin MMA-VIP 4 nie ulegnie już zmianie. Tylko czy w tej sprawie można być czegokolwiek pewnym? Dotychczasowe zaangażowanie przeciwników wydarzenia z udziałem "Słowika" każe wątpić, by teraz postanowili odpuścić.

REKLAMA

Sprzedaż biletów na galę ma wystartować w poniedziałek 7 lutego. Wszystkie informacje dotyczące możliwości i regulaminu kupna znajdą się wkrótce na mediach społecznościowych MMA-VIP. Kto wie jednak, czy wcześniej nie dojdzie do jakiejś odpowiedzi ze strony krytyków pomysłu Najmana. To z pewnością jeszcze nie koniec tej sprawy.

*Zdjęcie główne pochodzi z serwisu YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA