REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix udostępnił pierwszy zwiastun nowego sezonu "Marco Polo"

Jeden z najdroższych seriali w historii, produkowany przez Netfliksa "Marco Polo" niebawem doczeka się drugiego sezonu. Do Sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun tego widowiska, obiecujący dokładnie to, czego można by się po nim spodziewać - konkretnej rozrywki. 

09.06.2016
10:13
Netflix udostępnił pierwszy zwiastun nowego sezonu Marco Polo
REKLAMA
REKLAMA

"Marco Polo" miał być odpowiedzią Netfliksa na popularność "Gry o tron" od HBO. Szybko jednak stało się jasne, że zarówno pod względem poziomu artystycznego, jak i oglądalności, to odpowiedź umiarkowanie udana. Ze względu na wysokie koszty produkcji - jeden odcinek pochłaniał średnio 9 milionów dolarów - powstanie drugiego sezonu stanęło pod olbrzymim znakiem zapytania. Koniec końców szefowie platformy zdecydowali się podjąć to ryzyko.

Akcja serialu rozgrywa się w XIII wieku. Marco Polo, syn weneckiego kupca, zostaje oddany w charakterze zakładnika Kubilajowi, wielkiemu chanowi mongolskiemu, wnukowi słynnego Czyngis-chana, w zamian za możliwość korzystania z Jedwabnego Szlaku. Słynący z otwartości na inne kultury Kubilaj, będąc pod wrażeniem błyskotliwości i językowych talentów Marco, umieszcza go na swoim dworze, powierzając mu rolę obserwatora i swojego doradcy.

marco-polo class="wp-image-43181"

W drugim sezonie "Marco Polo" powrócą aktorzy znani z pierwszej serii: Lorenzo Richelmy, Michelle Yeoh, Benedict Wong, Joan Chen, Zhu Zhu, Tom Wu, Olivia Cheng, Claudia Kim, Rick Yune, Remy Hii, Mahesh Jadu czy Uli Latukefu. Premiera serialu zaplanowana jest na 1 lipca - podobnie jak w przypadku innych seriali Netfliksa, na platformę VOD trafi od razu pełny sezon, w tym wypadku składający się z 10 odcinków.

Czytaj także:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA