REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Karolak twierdzi, że Manowska nigdy nie grała w jego teatrze. Prowadząca "Rolnika" pokazała zdjęcia

Marta Manowska odniosła się do słów Tomasza Karolaka. Aktor w jednym z wywiadów podkreślił, iż nie pamięta, jakoby prowadząca "Rolnika" grała w jego teatrze IMKA. Manowska, która nigdy nie ukrywała swojej miłości do teatru, odświeżyła pamięć Karolakowi i opublikowała na Instagramie zdjęcia z teatralnej sceny w jego teatrze.

10.01.2023
13:10
Marta Manowska
REKLAMA

Marta Manowska związana jest z telewizją od wielu lat. Prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" nigdy nie ukrywała, jak bardzo fascynuje ją aktorstwo i teatr. Manowska próbowała nawet zdawać do krakowskiej PWST, jednak minimalna ilość punktów, którą dostała od m.in. Anny Dymnej, przekreśliły jej marzenia o aktorskich studiach.

REKLAMA

Karolak twierdzi, że Manowska nigdy nie grała w jego teatrze. Myli się.

Prowadząca "Rolnika" mimo wszystko na swoim koncie ma kilka zagranych spektakli, m.in. w warszawskim teatrze Capitol. 38-letnia Marta próbowała też swoich sił w teatrze Tomasza Karolaka - IMKA. Brała udział w warsztatach, które potem prowadziły do zagrania spektaklu.

Jej obecność w teatrze najwyraźniej umknęła uwadze Tomasza Karolaka. W rozmowie z "Pressem" aktor stwierdził, iż nie pamięta Marty z teatralnej sceny. Na pewno nie grała w żadnej mojej produkcji - stwierdził na łamach "Pressu". Odpowiadając na słowa Tomasza, Marta postanowiła wrzucić na instagramowe stories kilka fotek z tamtego okresu. Mało tego, przypomniała, że Karolakowi efekt finalny spektaklu bardzo się podobał. Zostawiliśmy na scenie pot, krew i łzy. Panu Karolakowi efekt finalny bardzo się podobał - napisała Manowska na jednym ze zdjęć z przeszłości.

 class="wp-image-2198893"
Screen z Instagrama Marty Manowskiej

REKLAMA

W IMCE gra m.in. Magdalena Boczarska i Magdalena Cielecka

Teatr IMKA Tomasza Karolaka istnieje od 2010 roku. Pokazywane są w nim spektakle wielu wybitnych reżyserów teatralnych, takich jak m.in. Mai Kleczewskiej, Mikołaja Grabowskiego, Krystiana Lupy czy Moniki Strzępki. Na scenie IMKI prezentują się takie gwiazdy jak m.in. Iwona Bielska, Magdalena Boczarska, Magdalena Cielecka oraz Marek Kalita.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA