REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Poznaliśmy obsadę nowego serialu od Hulu zatytułowanego Marvel's Runaways

Fani komiksów mogą wyczekiwać kolejnego serialu. Twórcy Marvel's Runaways pochwalili się właśnie tym, kto znajdzie się w obsadzie produkcji Hulu. Poznaliśmy szóstkę głównych bohaterów i wiemy, jacy aktorzy się w nich wcielą.

03.02.2017
17:28
Marvel's Runaways Hulu
REKLAMA
REKLAMA

Marve's Runaways to kolejny serial bazujący na komiksach wydawnictwa, które dało nam takie postaci jak Iron Man, Kapitan Ameryka, Spider-Man i grupę X-Men. Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne filmy i produkcje telewizyjne opowiadające o bardziej lub mniej znanych postaciach.

Portfolio produkcji telewizyjnych Marvela jest już naprawdę bogate.

Marvel Television ma pełne ręce roboty. Oprócz Agentów T.A.R.C.Z.Y. od amerykańskiego ABC i aż sześciu seriali Netfliksa w ramach inicjatywy The Defenders powstają dwa seriale o X-Menach przy współpracy z telewizją Fox, w tym fenomenalny Legion.

Nie zabraknie też produkcji młodzieżowych. Marvel razem z telewizją ABC przygotowuje produkcję Cloak & Dagger, w której tytułowe role zagrają Aubrey Joseph i Olivia Holt. Oprócz tego powstaje serial Runaways, który Marvel tworzy we współpracy z ABC i serwisem Hulu.

Marvel's Runaways do tej pory było jedynie mglistą zapowiedzią.

Już od kilku miesięcy krążyły pogłoski o tym, że Marvel przy współpracy z Hulu przygotuje nowy młodzieżowy serial. Wiedzieliśmy na jego temat niewiele. Z tytułu można było wywnioskować, że będzie opowiadał o losach znanej z kart komiksów grupy dzieciaków. W komiksach Runaways to grupa młodych ludzi będących potomkami super-złoczyńców.

Po tym, jak dowiedzieli się, że ich rodzice są źli do szpiku kości postanowili od nich uciec. W serialu wykorzystano ten sam motyw: szóstka dzieciaków pochodzi z bardzo różnych środowisk i grup etnicznych, a chociaż niezbyt za sobą przepada, to połączyła ich chęć przeciwstawienia się rodzicom. Marvel ogłosił właśnie, kim będą główni bohaterowie i kto się w nich wcieli.

Alex Wilder

Marvel's Runaways Hulu class="wp-image-79328"

Tego bohatera zagra Rhenzy Feliz znany z seriali Teen Wolf i Casual. Marvel opisuje go jako nerda - i to takiego, który jest z bycia nerdem dumny. Bohater jest samotnikiem, którego pasją są gry wideo, ale w głębi chciałby odświeżyć relację z przyjaciółmi z dzieciństwa.

Nico Minoru

Marvel's Runaways Hulu class="wp-image-79329"

W tę bohaterkę wcieli się Lyrica Okano, którą widzowie mogą kojarzyć z serialu The Affair i Unforgettable. To twarda nastolatka należąca do subkultury Goth, która sprawia wrażenie, jakby nie potrzebowała kontaktu ze światem - chociaż wcale nie musi tak być.

Karolina Dean

Marvel's Runaways Hulu class="wp-image-79330"

Bohaterkę o nieskazitelnej urodzie zagra Virginia Gardner znana z Goat i Little Bitches. Chociaż dziewczyna wygląda niczym z ulotki reklamowej i na pierwszy rzut oka ma wszystko, o czym mogłaby zamarzyć, to jest przytłoczona oczekiwaniami rodziców i chce od życia czegoś więcej.

Gert Yorkes

Marvel's Runaways Hulu class="wp-image-79331"

W tę postać wcieli się Ariela Barer, którą wcześniej można było oglądać w New Girl i One Day at a Time. Ta bhaterka o fioletowych włosach ma misję - walczy z ludzką niesprawiedliwością, stając w świetle reflektorów.

Chase Stein

Marvel's Runaways Hulu class="wp-image-79332"

Tego bohatera zagra Gregg Sulkin z Faking It, Don’t Hang Up i Anti Social. To typowy licealny obiekt westchnień nastolatek, grający w lacrosse. Ze względu na osiągnięcia w sporcie wielu uznaje go za mało inteligentnego chłopaka, ale ma przebłyski geniuszu tak jak jego ojciec.

Molly Hernandez

Marvel's Runaways Hulu class="wp-image-79333"

Ostatnią z grupy jest jednocześnie najmłodsza bohaterka, którą gra Allegra Acosta - aktorka występująca wcześniej w 100 Things to do Before High School i Just Add Magic. Wyróżnia ją ogromna chęć przynależenia do grupy i bardzo pozytywne nastawienie do świata.

Co jeszcze wiemy o Marvel's Runaways?

Serial bazuje na komiksach takich twórców jak Brian K. Vaughan and Adrian Alphona. Za telewizyjną produkcję będą odpowiedzialni Josh Schwartz i Stephanie Savage, którzy wcześniej pracowali przez The O.C. i Gossip Girl.

REKLAMA

Wspomagać ich będzie Jeph Loeb, który pracował przy serialach Netfliksa: Luke Cage i Iron Fist oraz Jim Chory odpowiedzialny za produkcje takie jak Daredevil i Jessica Jones. Do twórców dołączył też Lis Rowinski, znany z Fake Empire.

Data premiery Marvel's Runaways nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA