REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Mata przekłada premierę swojej płyty. W ramach przeprosin raper zaprasza na urodziny

Fani Maty, z niecierpliwością czekający na preorderową płytę artysty, która miała dotrzeć do nich 26 maja, będą musieli obejść się smakiem - raper poinformował, że album "<33" nie zostanie dostarczony do nich w terminie. Uspokoił jednak wszystkich niezadowolonych słuchaczy w e-mailu i obiecał, że wyjaśni wszystko podczas swojej imprezy urodzinowej.

25.05.2023
9:51
Mata przekłada premierę swojej płyty. W ramach przeprosin raper zaprasza na urodziny
REKLAMA

Preorder Maty promowany był w wyjątkowo enigmatyczny sposób, co spotkało się z niezadowoleniem niektórych fanów. Krążek kosztował bowiem aż 133,33 zł i nie miał ani okładki, ani tracklisty, ani informacji o unikalnych dodatkach, które, jak to zwykle bywa, zawierają preorderowe zamówienia. Motywował swoją decyzję, twierdząc, że chce sprawdzić, kto ufa mu w ciemno. Mimo wszystko raper postanowił jednak wynagrodzić swoim fanom opóźnienie wysyłki, a wszystko wyjaśnił w e-mailu, którzy otrzymali preorderowicze.

REKLAMA

Czytaj także:

Mata przekłada premierę płyty i zaprasza na swoje urodziny

Po Macie można się spodziewać w zasadzie wszystkiego, czyli również tego, że przełożenie terminu premiery płyty, która ukazać się miała 26 maja, było efektem zamierzonym. Prawdopodobnie jednak wystąpił wypadek przy pracy, o czym może świadczyć odmowa, wystosowana przez PGW Wody Polskie, które nie wyraziło zgody na zorganizowanie imprezy masowej na 5000 tys. osób na Plaży Poniatówka, czyli słynnych schodkach.

Raper być może na gorąco musiał wykombinować coś naprawdę spektakularnego, by wynagrodzić swoim fanom zaufanie w ciemno i długotrwałe czekanie na najnowszy krążek, co chyba się udało. Każdy, kto zamówił płytę "<33" w preorderze, otrzymał e-maila, w którym raper przeprasza za opóźnienie w wysyłce i obiecuje wszystko wyjaśnić podczas swojej imprezy urodzinowej:

REKLAMA

Serdecznie zapraszam Cię wraz z osobą towarzyszącą na moje urodziny, które odbędą się 14.07.2023 w Warszawie. Niestety nie jestem w stanie dostarczyć Ci płyty w terminie, ale proszę, nie gniewaj się jeszcze, bo wszystko wytłumaczę Ci na imprezie

- poinformował Mata.
Mata poinformował o opóźnionym preorderze
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA