REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Mel C nie wystąpi w TVP na Sylwestra. Zaśpiewa w innej znanej stacji

Mel C miała być wielką gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką, jednak w ostatniej chwili odwołała swój występ w naszym kraju. Tymczasem gwiazda Spice Girls przywita Nowy Rok w innej stacji - brytyjskiej telewizji BBC One.

28.12.2022
11:01
Mel C
REKLAMA

Mel C nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Wiadomość o tym, że gwiazda znana z grupy Spice Girls nie pojawi się w naszym kraju, zelektryzowała media.

Piosenkarka tłumaczyła, że powodem jej decyzji jest to, iż wartości przekazywane przez Telewizję Polską nie są zgodne z jej osobistymi przekonaniami.

REKLAMA

Mel C wywołała spore zamieszanie. Gwiazda Spice Girls nie wystąpi w TVP

W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat grup społecznych, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 ROK

- napisała Mel C na Instagramie.

Niewykluczone, że chodzi o społeczność LGBT, którą gwiazda od lat wspiera. Mówi się, że za odwołanie swojego występu w ostatniej chwili, Mel C może zapłacić olbrzymią karę pieniężną. Może to być nawet 100 tysięcy złotych, przeliczonych na funty.

REKLAMA

Mel C pojawi się w sylwestra w innej stacji. Zaśpiewa w BBC One

Jak się okazuje, 48-letnia piosenkarka nie może narzekać na brak innych propozycji. Gwiazda Spice Girls ma przywitać Nowy Rok w brytyjskiej telewizji BBC One. Mel ma zaśpiewać jako gość sylwestrowego programu, który poprowadzi Sam Ryder. Gwiazdor na tegorocznej Eurowizji zdobył dla Wielkiej Brytanii drugie miejsce.

Oprócz Mel C wystąpi też Sigrid, Justin Hawkins i House Gospel Choir. Warto jednak podkreślić, że występ gwiazd w BBC One nie będzie emitowany na żywo. Program został nagrany na początku grudnia, a dokładnie 7 grudnia w Londynie. Show z udziałem Mel C pokazany zostanie w najbliższą sobotę, 31 grudnia o godzinie 23:30.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA