REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Sprawa z Mel C i TVP okiem fanów. Sieć zalały zabawne memy

Mel C kilka dni temu ogłosiła, że nie wystąpi jednak na Sylwestrze Marzeń Telewizji Polskiej. Sprawa budzi wielkie emocje, a internauci tworzą prześmiewcze memy opisujące całą sytuację. Instragram i Twitter zalały zabawne obrazki z udziałem gwiazdy Spice Girls i Telewizji Polskiej.

29.12.2022
10:43
Memy z Mel C
REKLAMA

Mel C miała być jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń w Telewizji Polskiej. Gwiazda Spice Girls postanowiła odwołać swój występ w ostatniej chwili, tłumacząc, że wartości przekazywane przez Telewizję Polską nie są zgodne z jej osobistymi przekonaniami.

Niewykluczone, że chodzi społeczność LGBT +, którą artystka od wielu lat wspiera. - W świetle pewnych okoliczności, na które zwrócono mi uwagę i które nie idą w parze z tym, co popieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce w sylwestra. Mam nadzieję wrócić tu jak najszybciej - podkreślała Mel.

REKLAMA

Fani tworzą zabawne memy komentujące sytuację z Mel C i Telewizją Polską

Sprawa od kilku dni ciągnie się i wzbudza ogromne emocje. Mówi się, że Mel C może zapłacić ogromną karę finansową za odwołanie swojego występu w TVP.

Tymczasem jak donosił serwis Wirtualne Media, na korytarzach TVP panuje chaos w związku z obecną sytuacją, a Telewizja Polska odsunęła od obowiązków reżysera Tomasza Klimka. To właśnie jego osobę władze TVP obarczają winą za nietrafione decyzje wokół sylwestra. Oliwy do ognia dodaje fakt, iż Melanie miała już dostać wynagrodzenie. Jak donosi serwis Plejada.pl, gwiazda nagrała wideo, zapowiadające swój występ w Zakopanem. Aby wideo ujrzało światło dzienne, TVP musiała przelać gwieździe ogromną kwotę w wysokości 800 tysięcy złotych. Niewykluczone, że pieniądze mogą już nie wrócić na konto TVP. Nie wiadomo jednak, jaką umowę TVP podpisała z przedstawicielami Melanie C. W przypadku tego rodzaju kontraktów bywa tak, że jeśli gwiazda odwołuje swój występ "z powodów niezależnych od nich", wtedy nie musi płacić kary finansowej, ani też oddawać wynagrodzenia. Na razie nie wiadomo też, kto ze znanych zagranicznych gwiazd miałby wystąpić obok tych polskich. Na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem wystąpią m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska oraz Zenek Martyniuk.

Afera wokół Mel C i TVP nie umknęła uwadze internautów. Ci postanowili skomentować sytuację. Jak to w takich grubszych sprawach bywa, na Twitterze i Instagramie nie zabrakło wielu prześmiewczych memów. Oto najlepsze z nich.

 class="wp-image-2189032"
Memy o Mel C/ Kwejk.pl
 class="wp-image-2189038"
Mem z Mel C/ Instagram.com/ Michał Marszal
REKLAMA
 class="wp-image-2189047"
Twitter/ Arleta Żyleta
 class="wp-image-2189053"
Hrabia M/ Twitter
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA