REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Męskie Granie powraca, ale w nowym wydaniu. Przedsprzedaż biletów rusza już za chwilę

Gotowi na tegoroczne Męskie Granie? Z pewnością. W minionych latach pandemia zmusiła markę Żywiec najpierw do odwołania imprezy, a potem do jej wznowienia w ograniczonej formie. Dzisiaj sytuacja z koronawirusem wygląda zupełnie inaczej. Dzięki temu wydarzenie odbędzie się z większą pompą niż zazwyczaj. Szykujcie się na mnóstwo koncertów, na które będziecie mogli się wybrać w aż ośmiu polskich miastach.

05.04.2022
14:25
męskie granie 2022 trasa kiedy cena
REKLAMA

Męskie Granie na stałe zagościło na koncertowej mapie Polski. Wielkimi krokami zbliża się 13. edycja imprezy, która co roku przyprawia o szybsze bicie serca rodzimych melomanów. Ostatnio marka Żywiec musiała nieco wstrzymać konie z powodu pandemii, ale teraz wraca z większą mocą niż dotychczas.

Organizatorzy właśnie zdradzili pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącej imprezy, która przyjmie tym razem formę festiwalu i odbędzie się w ośmiu polskich miastach. Przedsprzedaż biletów na Męskie Granie 2022 rusza już lada dzień.

REKLAMA

Męskie Granie 2022 - impreza powraca z nową formułą

Męskie Granie

W ramach tegorocznego Męskiego Grania czekają nas łącznie ponad dwa tygodnie muzycznych uniesień. Tak jest. Impreza przyjmuje formę festiwalu. Zaplanowana trasa obejmuje co prawda osiem miast, ale w każdym z nich wydarzenie zagości na dłużej, bo aż na dwa dni. Zacznie się 24 czerwca w Poznaniu, a skończy 27 sierpnia, tradycyjnie, w Żywcu. Pełna rozpiska prezentuje się następująco:

  • 24-25 czerwca – Poznań, Park Cytadela
  • 8-9 lipca – Katowice, Muchowiec
  • 15-16 lipca – Warszawa, Służewiec
  • 22-23 lipca – Wrocław, Partynice
  • 29-30 lipca – Kraków, Muzeum Lotnictwa
  • 12-13 sierpnia – Szczecin, Łasztownia
  • 19-20 sierpnia – Gdańsk, Polsat Plus Arena
  • 26-27 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem

Na razie nie wiadomo jeszcze, kogo usłyszymy podczas poszczególnych wydarzeń. Organizatorzy zapewniają, że na dwóch scenach wystąpią artyści znani z poprzednich edycji Męskiego Grania i zupełnie nowi reprezentanci młodego pokolenia. Line-up oraz skład tegorocznej orkiestry mamy poznać w najbliższych tygodniach.

REKLAMA

Męskie Granie 2022 - rusza przedsprzedaż biletów

Jak do tej pory organizatorzy nie zawodzili. Wypada uwierzyć im na słowo, że w tym roku muzyczne emocje sięgną zenitów. Dlatego właśnie nie ma co zwlekać z zakupem biletu. Przedsprzedaż wejściówek rusza już 7 kwietnia o 12:00. Wtedy kupić je będą mogli jedynie osoby, które posiadają usługę Allegro SMART! Cała reszta poczeka dzień dłużej.

Zarówno 7 jak i 8 kwietnia bilety będzie można zakupić przy pomocy BLIKA. Jednodniowa wejściówka na imprezę kosztuje 199 zł, a karnet na dwa dni - 360 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA