REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Chcesz iść na koncert Metalliki? Wciąż masz na to szansę

Metallica już w kwietniu zagra koncert w krakowskiej TAURON Arenie. Dziś do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów na to wydarzenie.

16.02.2018
10:15
Metallica koncert Kraków bilety
REKLAMA
REKLAMA

Metallica to jedna z największych marek w muzyce metalowej. I choć ich ostatnie płyty były krytykowane, to każdy ich kolejny album czy koncert są wielkim wydarzeniem. Nie inaczej jest w przypadku europejskiej części tournée promującego wydany w 2016 roku krążek Hardwired… To Self Destruct.

W ramach tej trasy 28 kwietnia tego roku zespół wystąpi w Krakowie, a ich gościem będzie grupa Kvelertak.

Koncert w TAURON Arenie został zapowiedziany już w marcu zeszłego roku. Pomimo imiennego systemu sprzedaży bilety rozeszły się w jeden dzień. Jest jednak nadzieja dla tych, którzy nie zdążyli ich wtedy kupić.

Live Nation zapowiedziało drugą pulę wejściówek.

Sprzedaż rozpoczęła się dzisiaj o godzinie 10:00 na stronie livenation.pl. Zakupu mogą dokonać wyłącznie zarejestrowani użytkownicy. Warto więc się pospieszyć, jeśli chcecie usłyszeć na żywo Master of Puppets czy Atlas, Rise!.

Europejska trasa rozpoczęła się na początku września ubiegłego roku i potrwa do maja. W czasie między kolejnymi występami James Hetfield znalazł jednak czas, by zagrać w filmie. Wokalista przyjął rolę w produkcji Extremely Wicked, Shockingly Vile and Evil, która opowie o seryjnym mordercy Tedzie Bundym.

Parę dni temu Metallica została laureatem Polar Music Prize.

REKLAMA

Nagroda przyznawana jest od 1992 roku przez Szwedzką Królewską Akademię Muzyczną i często nazywa się ją „muzycznym Noblem”. Co roku ogłaszanych jest dwóch artystów, którzy odbiorą wyróżnienie z rąk króla Szwecji. Metallica jest pierwszym metalowym wykonawcą uhonorowanym Polar Music Prize. Tegoroczna ceremonia odbędzie się 14 czerwca w Sztokholmie.

Zdobywcy Polar Music Prize otrzymują także milion koron szwedzkich, czyli ok. 100 tysięcy euro. Muzycy Metalliki zapowiedzieli już, że całą kwotę przekażą założonej przez siebie fundacji All Within My Hands.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA