REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Metallica zagra na Narodowym. Pośpieszcie się - sprzedaż biletów ruszy w tym tygodniu

Metallica ponownie w Polsce - zespół wystąpi 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Koncert będzie częścią WorldWired Tour.

24.09.2018
11:24
metallica
REKLAMA
REKLAMA

WorldWired Tour rozpocznie się 1 maja w Lizbonie, a zakończy w Manheim 25 sierpnia 2019 roku. Gośćmi specjalnymi trasy będą zespoły Ghost i Bokassa. Koncertów grane będą w rozmaitych miejscach -  na stadionach, w parkach, a nawet na zamku.

Metallica na Narodowym - bilety

Ogólna sprzedaż biletów ruszy 28 września o godz. 10:00 na stronie livenation.pl. Członkowie Fan Clubu zespołu będą mogli kupić je już jutro, 25 września, w specjalnej przedsprzedaży.

Bilet na koncert na trasie WorldWired łączy się z możliwością wyboru fizycznej lub digitalowej kopii dziesiątego, najnowszego albumu zespołu - Hardwired…To Self-Destruct. Oprócz tego właściciele biletów będą mogli pobrać za darmo MP3 z danego koncertu, przygotowane przez ekipę trasy Hardwired...To Self-Destruct. Bezpłatne pliki z zapisem koncertu można otrzymać, skanując lub wprowadzając kod kreskowy z biletu na dany koncert na stronie LiveMetallica.com/scan.

Oprócz tego organizatorzy przygotowali też specjalną przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowego. Rusza ona 26 września o godz. 10:00.

Metallica na Narodowym - jakie są ceny biletów?

Najtańsze bilety kosztować będą 229 zł, najdroższe zaś 479 zł. Dla tych, których nie zadowala zwykły bilet na koncert, przygotowano także szereg pakietów VIP. Ich ceny wahają się w granicach 850 zł - 9290 zł. Szczegółowe informacje na temat biletów znajdziecie na stronie Live Nation.

REKLAMA

Metallica już odwiedziła nasz kraj w tym roku. Zespół wystapił 28 kwietnia w krakowskiej Tauron Arenie. Zgodnie z tradycją grupa wykonała piosenkę w języku ojczystym odwiedzanego kraju. W Krakowie padło na Wehikuł czasu zespołu Dżem. Podczas wizyty w Polsce Metallica wsparła Polskie Banki Żywności.

Metallica wystąpi w Polsce 21 sierpnia 2019 roku w Warszawie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA