REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Michael Fassbender zagra w adaptacji książki "Pierwszy śnieg" autorstwa Jo Nesbø?

Michael Fassbender, którego znamy z filmów takich jak "Prometeusz" czy "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", ma szansę wystąpić w nowej kreacji. Aktor brany jest pod uwagę do głównej roli w filmowej adaptacji książki Jo Nesbø, "Pierwszy śnieg", która w Polsce swoją premierą miała w 2010 roku.

09.09.2015
14:41
Michael Fassbender zagra w adaptacji książki "Pierwszy śnieg" autorstwa Jo Nesbø?
REKLAMA
REKLAMA
pierwszy snieg

Michael Fassbender miałby wcielić się w rolę Harry'ego Hole'a, czyli policjanta, który jest bohaterem jednego z cyklów Jo Nesbø. Norweski pisarz poświęcił Hole'owi już dziesięć powieści, które są chętnie czytane przez czytelników na całym świecie. Reżyserem filmu na podstawie książki Norwega miałby zostać Tomas Alfredson, a w produkcji między innymi ma maczać palce sam Martin Scorsese.

REKLAMA

Fabuła "Pierwszego śniegu" skupia się na poszukiwaniu seryjnego zabójcy, którego znakiem rozpoznawczym jest pozostawianie... bałwana ze śniegu na miejscu zbrodni. Ofiarą jest zawsze zamężna kobieta.

Michael Fassbender w tym roku uświetni jeszcze kilka produkcji, które zobaczymy w polskich kinach. Między innymi wcieli się on w Steve'a Jobsa w filmie "Steve Jons", a także Makbeta w produkcji o tym samym tytule.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA