REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Millie Bobby Brown i Henry Cavill w zapowiedzi „Enoli Holmes”. Netflix właśnie pokazał zwiastun filmu

„Enola Holmes” to jedna z najbardziej oczekiwanych nowych produkcji Netfliksa. Serwis właśnie udostępnił oficjalny zwiastun filmu opowiadającego o siostrze słynnego detektywa z Baker Street.

25.08.2020
15:18
enola holmes zwiastun netflix
REKLAMA
REKLAMA

„Enola Holmes” to filmowa adaptacja popularnej serii książek opowiadających o przygodach siostry Sherlocka Holmesa, a zarazem jedna z najgorętszych premier Netfliksa w tym roku. Obraz zadebiutuje w serwisie w drugiej połowie września, a dziś do sieci trafił jego oficjalny zwiastun:

„Enola Holmes” — obsada

W zwiastunie obok wcielającej się w tytułową rolę  Millie Bobby Brown („Stranger Things”) pojawiają się też Henry Cavill (Sherlock Holmes), Sam Claflin (Mycroft Holmes) i Helena Bonham Carter (matka rodzeństwa, Eudoria Holmes).

Oprócz nich, na ekranie zobaczymy także m.in. Fionę Shaw, Adeela Akhtara, Frances de la Tour, Susie Wokomę i Burna Gormana. Reżyserem filmu jest Harry Bradbeer, a za scenariusz odpowiada Jack Thorne.

„Enola Holmes” — fabuła

Anglia, rok 1884. Świat stoi u progu wielkich zmian. W dzień swoich 16. urodzin Enola Holmes (Millie Bobby Brown) odkrywa, że jej matka (Helena Bonham Carter) zniknęła, pozostawiając po sobie dziwaczne podarunki, bez żadnych wskazówek ani informacji o obecnym miejscu pobytu. Ciesząca się do tej pory beztroskim dzieciństwem Enola nagle trafia pod opiekę swoich braci, Sherlocka (Henry Cavill) i Mycrofta (Sam Claflin), którzy planują odesłać ją do szkoły z internatem dla „młodych dam”.

— czytamy w opisie fabuły filmu.

Dziewczyna ma jednak inne plany - ucieka, aby odnaleźć swoją matkę w Londynie. Wkrótce okazuje się, że jej własna misja powiązana jest z losami młodego, tajemniczego uciekiniera, Lorda (Louis Partridge). Rozwijająca swoje umiejętności detektywistyczne Enola okazuje się sprytniejsza od swojego słynnego brata i natrafia na trop spisku, który może odmienić historię ludzkości. Oparty na uwielbianej przez czytelników serii powieści autorstwa Nancy Springer, ENOLA HOLMES to emocjonujący kryminał przygodowy, w którym znany na całym świecie detektyw stawia czoła przeciwnikowi, z jakim jeszcze nie miał do czynienia — swojej nastoletniej siostrze. Gra się rozpoczęła.

— informuje Netflix.

REKLAMA

„Enola Holmes” zadebiutuje na Netfliksie 23 września.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA