REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Epidemia samotności i seks wyzuty z uczuć w zwiastunie nowego filmu Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”

Dla kreatywnych osób koronawirus nie jest przeszkodą w realizowaniu wyznaczonych celów. Udowadnia to Patryk Vega, który właśnie pochwalił się zwiastunem swojego najnowszego filmu „Miłość, seks & pandemia”.

31.12.2020
10:27
milosc seks i pandemia trailer
REKLAMA
REKLAMA

Dla branży filmowej był to wyjątkowo ciężki rok. Ze względu na koronawirusa przeniesiono premiery najbardziej wyczekiwanych produkcji, a twórcy i aktorzy musieli przerwać trwające zdjęcia. Na niektórych podziałało to jednak stymulująco. Patryk Vega nie tylko pomimo obostrzeń odmówił zejścia z planu „Pętli”, ale też zapowiedział, że stworzy film osadzony w czasach pandemii. Jak powiedział tak zrobił.

„Miłość, seks & pandemia” — zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

Reżyser, którego krytycy kochają nienawidzić przyzwyczaił nas już do szybkiego tempa prac. Co roku na ekranach kin pojawia się kilka jego produkcji. W tym było skromnie, bo zadebiutowały tylko dwa jego filmy — „Bad Boy” i „Pętla”. Miał byś jeszcze „Small World”, ale dystrybutor zdecydował się przesunąć datę premiery na nadchodzący kwiecień. A w planach na rozpoczynający się jutro 2021 rok jest teraz jeszcze „Miłość, seks & pandemia”. Vega właśnie pokazał jego zwiastun.

W opisie zamieszczonym pod udostępnionym wideo czytamy:

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film.

Na ekranie zobaczymy mnóstwo znanych twarzy. W filmie występują bowiem Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Zofia Zborowska, Weronika Lesiak, Sebastian Dela, Dawid Czupryński, Michał Czarnecki, Leonardo Marques, Wojciech Sikora, Tomasz Dedek, Zbigniew Kozłowski, Krystian Hołdak, Adrian Kłos, Grzegorz Barłog, Daniel Roman.

REKLAMA

„Miłość, śmierć & pandemia” nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Na koniec udostępnionego zwiastuna zobaczymy standardowy napis „wkrótce w kinach”. Znając modus operandi reżysera to „wkrótce” nadejdzie szybciej niż później.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA