REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Netflix /

Miłość, śmierć, roboty i Netflix. Sprawdź, co nowego w serwisie

Ja co piątek Netflix ma dla was paczkę nowości. W tym tygodniu nie jest może ich przesadnie wiele, ale wraca świetna antologia science-fiction, a obok niej hiszpański serial i holenderski film. Sprawdźcie, co warto obejrzeć.

20.05.2022
11:19
netflix milosc smierc i roboty
REKLAMA

Do serwisu Netflix w tym tygodniu wjeżdża kilka nowości, w tym popularna antologia science-fiction. Jeśli więc planujecie wieczory spędzić w domu, z pewnością będzie to doskonała produkcja dla was.

REKLAMA

Netflix nowości - Miłość, śmierć i roboty – sezon 3

 To już trzecia odsłona antologii „Miłość, śmierć i roboty”, tym razem otrzymamy 9 epizodów, co daje w sumie pokaźną liczbę 35 odcinków. A 35 odcinków to aż 35 odmiennych od siebie opowieści, odmiennych światów i każdy z nich w innym stylu. Siłą antologii jest to, że za każdym razem musimy wskakiwać do zupełnie innej rzeczywistości. To również ogromne pole do popisu dla kreatywności twórców. Wady? Tak, seria bywa nierówna, ale przytłaczająca większość odcinków na pewno was zaskoczy i to pozytywnie.

Po złej stronie torów

To kolejny kandydat na hit platformy Netflix. Ten hiszpański dramat opowiada o bardzo doświadczonym przez życie i wojnę weteranie, który musi wziąć sprawy we własne ręce, bo dilerzy narkotykowi zaatakowali jego wnuczkę. Wiecie, do czego to prowadzi, prawda? Co ciekawe „Po złej stronie torów” nie został zrealizowany dla Netfliksa, a zakupiony od hiszpańskiej telewizji, podobnie jak „Dom z papieru”. Czy gigant VOD chce powtórzyć sukces swojej hitowej produkcji? Na pewno. Czy mu się to uda? Cóż, zobaczymy.

F*ck love too

Ten tajemniczy tytuł, to holenderska komedia romantyczna o ludziach, którzy (to pewnie nie zaskoczenie) nie mają szczęścia w życiu miłosnym. Aby jakoś temu zaradzić udają się z prośbą o pomoc do swoich przyjaciół. W rolach głównych: Geza Weisz, Nienke Plas.

  • Miłość, śmierć i roboty
  • Po złej stronie torów
  • F*ck love too
REKLAMA

Czego spodziewać się po serwisie Netflix w maju:

A już w przyszłym tygodniu o tej porze będziemy dyskutować o 1. części 4. Sezonu „Stranger Things”. W najbliższych dniach w serwisie będziecie mogli zobaczyć również „Błękitne opowieści”, „Podwodnych przyjaciół” i „Godspeed”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA