REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Jeśli stęskniliście się za seryjnymi mordercami, to wraca „Mindhunter”. Zobaczcie zdjęcia z 2. sezonu i sprawdźcie datę premiery

„Mindhunter” pojawił się na Netfliksie 2 lata temu i okazał się jednym z ciekawszych seriali platformy. Historia dwóch detektywów, Holdena Forda i Billa Tencha, rozpalała wyobraźnie na temat tego, co rządzi umysłem seryjnego mordercy. Teraz ponownie zatopimy się w niebezpiecznym świecie policyjnych śledztw – nadchodzi 2. sezon produkcji.

17.07.2019
18:50
mindhunter 2 seon netflix zdjecia
REKLAMA
REKLAMA

Ci z was, którzy seans 1. sezonu mają za sobą, wiedzą, że w „Mindhunterze” mogliśmy się zetknąć z najgroźniejszymi seryjnymi mordercami, jacy stąpali (albo stąpają jeszcze) po globie. Wśród rozmówców głównych bohaterów, detektywów Holdena Forda i Billa Tencha, znaleźli się m.in. Edmund Kemper, Monte Ralph Rissell, Jerry Brudos czy Dennis Rader. Łącznie na ich koncie znajduje się kilkadziesiąt ofiar śmiertelnych.

„Mindhunter” nie tylko przygląda się oprawcom i oczami policjantów próbuje przeniknąć do ich umysłów, zrozumieć mechanizmy ich postępowania, ale opowiada także o nowej erze w kryminalistyce.

Serial powstały częściowo na faktach i zainspirowany książką „Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI zajmującej się ściganiem seryjnych przestępców”, autorstwa Johna Douglasa i Marka Olshakera, opowiada o rodzeniu się w latach 70. XX wieku takiego pojęcia jak „seryjny morderca”, które wcześniej nie funkcjonowało. A co za tym idzie o zmianie sposobu myślenia o popełnianych zbrodniach, szukaniu tropów, śledztwie. Holden Ford, grany rewelacyjnie przez Jonathana Groffa, to pewna wariacja na temat samego Johna Douglasa, agenta FBI, który spisuje swoją historię zawodową we wspomnianej książce.

Niedługo po premierze 1. serii Netflix zamówił 2. sezon produkcji, ale później ślad po niej zaginął. Teraz już wiemy, że nowa seria powróci 16 sierpnia tego roku, a więc za miesiąc.

Już teraz możemy zobaczyć, jak zapowiada się nowa odsłona „Mindhuntera”. Poniżej możecie zobaczyć 8 fotografii z serialu, które uchylają nieco rąbka tajemnicy na temat tego, co czeka nas w 2. sezonie.

Mindhunter 2. sezon – nowe zdjęcia:

REKLAMA

1. sezon „Mindhuntera” możecie już teraz obejrzeć na platformie Netflix. Nowa seria pojawi się 16 sierpnia 2019 roku. 2. sezon liczyć będzie dziewięć odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA