REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Znamy tytuł nowej części Mission: Impossible. Tom Cruise ujawnił także pierwsze zdjęcie z planu

Hollywoodzki aktor dołączył do grona użytkowników Instagrama i od razu poczuł się tam jak ryba w wodzie. Tom Cruise postanowił pokazać światu pierwsze zdjęcie z planu Mission: Impossible, a także zdradził, że szósta część filmu akcji będzie nosiła tytuł Fallout. Film zadebiutuje na ekranach kin w lipcu tego roku. 

25.01.2018
19:18
Tom Cruise ujawnił tytuł nowej części Mission: Impossible i zdjęcie z planu
REKLAMA
REKLAMA

W związku z promocją najnowszej części Mission: Impossible, Tom Cruise postanowił utworzyć konto na Instagramie i za jego pośrednictwem opublikował zdjęcie z planu nowej części Mission: Impossible oraz kluczowe informacje związane z produkcją. W pierwszym poście aktor podzielił się z fanami tytułem kolejnego filmu o przygodach agenta Hunta. Mission: Impossible.

Mimo iż wciąż nie jest znana fabuła szóstej odsłony filmu, możemy domyślać się, że nie zabraknie w nim efektownych scen, w których główny bohater będzie narażał swoje życie. Cruise pochwalił się ujęciem, które wskazuje, iż Huntowi nie straszne będzie balansowanie na krawędzi helikoptera.

Twórcy zdradzają, że do Mission: Imossible. Fallout powróci Ethan Hunt oraz pozostali agenci, w których role wcielą się Alec Baldwin, Simon Pegg oraz Ving Rhames. Bohaterowie ruszą do wyścigu z czasem po ostatniej nieudanej misji.

Tom Cruise słynie z zamiłowania do odgrywania niebezpiecznych scen bez pomocy dublerów.

W poprzednich odsłonach Mission: Impossible nie brakowało widowiskowych scen, w których jego główny bohater zaprzeczał prawom grawitacji. Do piątej części filmu - Rogue Nation - Cruise trenował wstrzymywanie oddechu pod wodą, co umożliwiło mu wytrzymanie około sześciu minut bez nabierania powietrza.

Za sterami Mission: Impossible. Fallout stanie reżyser poprzedniej części, Christopher McQuarrie.

Twórca napisał również scenariusz do szóstej części filmu o niezwyciężonym agencie Huncie. Producentem najnowszej części serii będzie Tom Cruise. Jakiś czas temu okazało się, że do obsady Fallouta dołączył Henry Cavill. Oprócz odtwórcy Supermana na ekranie zobaczymy również Rebeccę Ferguson, Simona Pegga i Jeremy’ego Rennera.

REKLAMA

Pierwsza część kultowych filmów z Tomem Cruisem pojawiła się w 1996 roku. Fallout będzie szóstą odsłoną tej serii filmów akcji.

Premiera Mission: Impossible. Fallout przewidziana jest na 27 lipca 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA