REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Moc powrotów i nowości. Pretty Little Liars, Banshee, Intelligence i inne

Jedno jest pewne: nawet jeśli Nowy Rok będzie nieudany, to jego mocną stroną jest powrót seriali i początek nowych. Styczeń jest pod tym względem bardzo łaskawy i już w pierwszym miesiącu możemy doliczyć się kilkudziesięciu come backów i nowości razem wziętych. Najbliższy tydzień przyniesie nam finał sezonu "Hostages", kolejne odcinki "Castle" i "Pretty Little Liars", obejrzymy także 10 odcinek 3 sezonu "AHS: Coven", pierwszy odcinek 2 sezonu "Banshee" czy całkiem nowy serial "Intelligence" produkcji CBS.

07.01.2014
17:02
Moc powrotów i nowości. Pretty Little Liars, Banshee, Intelligence i inne
REKLAMA

7 stycznia powróci na antenę 4 sezon "Pretty Little Liars" produkowany przez ABC. Dalsze losy czterech przyjaciółek i jednej zaginionej, która zmartwychwstała nie zachęcają przesadnie do dalszego śledzenia, ale po tylu latach trudno oderwać się od ekranu. Zwłaszcza, że chaos i gmatwanina nie pozwalają odpowiedzieć na proste pytanie: kim jest A?, które jest tu kluczowe. To tak jakby po 9 sezonach "Jak poznałem waszą matkę?" zrezygnować z... poznania matki. Tego samego dnia zawita też kontynuacja 1 sezonu "Ravenswood", czyli spin-offu "Słodkich kłamstewek". Nie wiem, czy jest ktoś, kto to ogląda, ale ja nie dam się na to namówić.

REKLAMA

Również na 7 stycznia zaplanowana jest premiera nowego serialu "Intelligence". "Intelligence" to dramat s-f i zarazem serial akcji, który opowiada o mężczyźnie z microchipem w mózgu, wokół którego została utworzona jednostka specjalna. Chip w ciele Gabriela jest odpowiedzialny za jego wiedzę na temat systemu ochrony Stanów Zjednoczonych. Także we wtorek zobaczymy nową produkcję ABC "Killer Women", w której główną rolę gra Tricia Helfer, wcielająca się w rolę jedynej kobiety, pracującej jako strażniczka Teksasu.

8 stycznia przyniesie kolejny odcinek 3 sezonu "American Horror Story: Coven". W dalszym ciągu podtrzymuję, że trzecia odsłona AHS jest jak dotąd najlepszą i najbardziej emocjonującą, choć chyba taki urok tego serialu, że momentami czuć dłużyzny, a niektóre wątki wydają się niepotrzebnie wplecione. Jak potoczą się dalsze starcia białych i czarnych czarownic? Dowiecie się już niedługo, ja czekam - prawie z niecierpliwością. Tego dnia powróci także "Revolution", "Świry" z nowym, ósmym już sezonem, "Współczesna rodzina", będziemy także mogli zapoznać się z nowym serialem "Chicago PD" opowiadającym o losach policjantów, walczących z przestępczością w tytułowym Chicago.

9 stycznia to powrót "Parks and Recreation" i "Białych kołnierzyków" oraz dzień wejścia na antenę nowej produkcji  "The Spoils of Babylon" z aktorską obsadą. W miniserialu, który opowiada o losach rodziny, która dorobiła się fortuny na przemyśle naftowym, zagrają: Jessica Alba, Val Kilmer, Tobey Maguire, Haley, Michael Sheen, Tim Robbins i Kristen Wiig. 10 stycznia na antenę powrócą "Kości", "Hawaii 5.0", 2 sezon "Banshee" oraz "Ostatni prawdziwy mężczyzna" i "Zaprzysiężeni". Poznamy także dwa nowe seriale - "Helix" opowiadający o grupie naukowców, którzy wyruszają do Arktyki, by poszukiwać śmiertelnego wirusa i "Enlisted" - komediowa opowieść o trzech braciach stacjonujących w jednej jednostce wojskowej. 12 stycznia premiera nowego serialu "Detektyw" (w polskim HBO będziemy mogli zobaczyć go dzień później), za którego odpowiadają twórcy "The Killing". Zapowiedziane są także: 4 sezon "Shameless - Niepokorni" oraz 3 sezon "Dziewczyn", "Kłamstw na sprzedaż" i "Odcinków"

REKLAMA

Nie wiem, jak wy, ale ja już szykuję się na kilka premier i powrotów. Styczeń to dobry miesiąc na noworoczne postanowienia i jednym z nich powinno być na pewno oglądanie większej liczby seriali. W końcu nie wszystkie zobowiązania muszą być nieprzyjemne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA