REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Prezenterka odchodzi z Kanału Sportowego. Monika Wądołowska żegna się z redakcją

Pożegnań w Kanale Sportowym ciąg dalszy. Tym razem szeregi redakcji opuszcza Monika Wądołowska, która była prezenterką serwisu informacyjnego i prognozy pogody w porannym programie. Z Kanałem Sportowym związana była od 2020 roku.

30.11.2023
12:30
Monika Wądołowska Kanał Sportowy
REKLAMA

W ostatnim czasie kilka osób pożegnało się z Kanałem Sportowym. Poza medialnym odejściem Krzysztofa Stanowskiego, szeregi redakcji opuścili też m.in. Robert Mazurek, Kamil Gapiński oraz Cezary Sikora. Teraz Kanał Sportowy opuszcza Monika Wądołowska.

REKLAMA

Monika Wądołowska żegna się z Kanałem Sportowym. Podziękowała współpracownikom i widzom.

W czwartkowym wydaniu "KS Poranka" Monika Wądołowska po raz ostatni przedstawiła informacje sportowe i prognozę pogody. Wyjaśniła też, że właśnie kończy się jej miesięczny okres wypowiedzenia. Dziennikarka podziękowała też wszystkim współpracownikom, m.in. założycielom Kanału Sportowego, ale też i widzom.

Więcej o Kanale Sportowym przeczytasz w Spider's Web:

Tworzyliśmy naprawdę super ekipę, byłam tu niemal codziennie od kwietnia. Naprawdę wchodziłam tu codziennie o godz. 9 z przyjemnością. Mam nadzieję, że z Kanałem Sportowym będziecie, bo to jest naprawdę super projekt i życzę wam powodzenia całemu Kanałowi Sportowemu. Niestety moja przygoda z Kanałem się kończy, ale zostaną same najlepsze wspomnienia - podkreśliła.

Wądołowska wiadomości sportowe i prognozę pogody przedstawiała w porannym programie, ale też prowadziła niektóre wydania "Hejt Parku". W Kanale Sportowym zajmowała się też sprawami administracyjnymi oraz współpracowała z internetowym radiem WeszłoFM, które zostało zamknięte w lutym 2022 roku. Wcześniej Monika Wądołowska związana była z telewizją w Białymstoku Jard oraz radiem Jard, ale też kanałem YouTube klubu piłkarskiego Jagiellona Białystok. Dziennikarka nie zdradziła swoich planów zawodowych.

REKLAMA

Trzech dziennikarzy Kanału Sportowego przeszło do nowego projektu Stanowskiego

Warto dodać, że trzech dziennikarzy związanych z Kanałem Sportowym przeszło do nowego projektu Krzysztofa Stanowskiego. W zespole tworzącym nowy kanał są m.in. Robert Mazurek, Kamil Gapiński i Przemysław Rudzki. Oficjalny start Kanału Zero ma ruszyć 1 lutego 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA