REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Morbius" doczekał się nowego zwiastuna. Zbliża się premiera filmu o przeciwniku Spider-Mana

Po blisko dwóch latach w sieci pojawił się drugi zwiastun filmu od Sony i Marvela pt. "Morbius".

02.11.2021
16:25
morbius marvel zwiastun venom premiera
REKLAMA

Pierwszy zwiastun "Morbiusa" pojawił się w sieci w styczniu 2020 roku. Podobnie jak na wiele innych filmów w ostatnim czasie, również na ten musieliśmy poczekać nieco dłużej, niż zapowiadano. W końcu studio powróciło do jego promowania i opublikowało w sieci pełny, trzyminutowy zwiastun. Do kinowej premiery zostały prawie trzy miesiące.

W oficjalnym opisie filmu możemy przeczytać, że jedna z najbardziej fascynujących i skonfliktowanych wewnętrznie postaci Marvela nareszcie pojawi się na dużym ekranie. Zdobywca Oscara Jared Leto wciela się w antybohatera Michaela Morbiusa, mężczyznę chorego na rzadką chorobę krwi i zdeterminowanego, by ocalić innych, których spotkał podobny los.

Doktor Morbius podejmuje desperackie ryzyko, które początkowo wydaje się być zakończone spektakularnym sukcesem. Ostatecznie jednak coś wyzwala mrok w Morbiusie, przekształcając go "z uzdrowiciela w łowcę". Wszyscy ci, którzy kojarzą postać Morbiusa z materiałów źródłowych wiedzą, że był on wampirem, jednym z antagonistów Spider-Mana. Nowy trailer obejrzycie poniżej.

REKLAMA

Morbius: zwiastun filmu Sony i Marvela

REKLAMA
Morbius: nowy zwiastun filmu

W nowym zwiastunie widzimy bezpośrednie nawiązanie do Venoma, czyli antybohatera innego obrazu Sony's Spider-Man Universe. Ponownie widzimy też Michaela Keatona w roli Vulture'a, który może być alternatywną wersją postaci znanej widzom z filmu "Spider-Man: Homecoming". Wśród kolejnych nawiązań znajdziemy też - raz jeszcze - plakat ze Spider-Manem podpisany słowem "murderer", logo Oscorpu czy Daily Bugle, na którego okładce wspomniano m.in. Rhino czy Black Cat. Wciąż nie wiemy, jak poszczególne filmy i uniwersa będą się ze sobą łączyć.

Poza Leto i Keatonem w filmie wystąpili również m.in. Adria Arjona, Matt Smith, Tyrese Gibson i Jared Harris.

Morbius: premiera filmu już 28 stycznia 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA