REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix dodał mocne nowości. Prawdziwa zbrodnia i tajemnica z przeszłości

Wszystko wokół, łącznie z mroźną pogodą za oknem, daje znać o tym, że wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny. Jednak dla tych, dla których bożonarodzeniowa gorączka nadeszła zbyt szybko, Netflix przygotował dwie nowości, które tchną jesienną, nostalgiczną atmosferę w ostatni dzień przed grudniowym weekendem.

25.11.2022
8:26
Netflix dodał mroczne nowości. Prawdziwa zbrodnia i tajemnica z przeszłości
REKLAMA

W tym tygodniu na Netfliksie pojawiła się premiera, o której było słychać już latem tego roku, mianowicie spin-off "Rodziny Addamsów" – "Wednesday", w którym sarkastyczna i bystra Wednesday Addams (Jenna Ortega), uczennica Akademii Nevermore, prowadzi śledztwo dotyczące serii zabójstw. Pozostając w mrocznym klimacie, już dzisiaj, w ostatni listopadowy piątek, można obejrzeć nowości, które przygotował Netflix.

REKLAMA

Nowości Netflix na piątek: "Ghislaine Maxwell: Obrzydliwie bogata"

Po śmierci Jeffreya Epsteina, przestępcy seksualnego, oskarżonego najpierw o nakłanianie nieletniej do prostytucji, a dekadę później o prowadzenie "ogromnej sieci" nieletnich dziewcząt w celu świadczenia usług seksualnych, w centrum zainteresowania znalazła się jego była partnerka – tytułowa Ghislaine Maxwell. Film dokumentalny przedstawia szczegóły jej procesu, a także oddaje głos ofiarom handlu ludźmi.

Netflix - zwiastun filmu "Ghislaine Maxwell: Obrzydliwie bogata"

"Blood & Water": sezon 3

REKLAMA

Kolejny tydzień, kolejny powrót do szkoły. Jednak tym razem nie do Las Encinas z serialu "Szkoła dla elity", a do elitarnego liceum Parkhurst College, gdzie rozgrywa się akcja trzeciego sezonu "Blood & Water". Puleng Khumalo (Ama Qamata) w nowym sezonie afrykańskiego serialu będzie starała się dojść do prawdy z przeszłości, która pomoże jej rozwiązać zagadkę związaną z porwaną przed laty jej siostrą.

Netflix - zwiastun serialu "Blood & Water": sezon 3
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA