REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Popularny serial wraca na Netfliksa. Sprawdzamy nowości serwisu

Zapowiadane na listopad premiery Netfliksa przeniosą nas między innymi do hiszpańskiej szkoły Las Encinas ("Szkoła dla elity": sezon 6.), na francuskie hip-hopowe blokowiska w Saint Denis ("Le Monde de demain: Historia Supreme NTM") czy w sidła koreańskiego seryjnego mordercy ("Somebody"). A to oznacza, że ten weekend zapowiada się obiecująco. 

18.11.2022
9:32
netflix nowosci weekend
REKLAMA

Aby przetrwać deszczowe, listopadowe dni Netflix zaserwował nam dwie głośne premiery, czyli tak długo wyczekiwany w świetle obecnych wydarzeń związanych z rodziną królewską – 5. sezon "The Crown" oraz serial twórców znakomitej produkcji "Dark" – "1899". Mimo to serwis nie zwalnia tempa, dlatego już dzisiaj możemy przygotować się na kolejne nowości, które pozwolą chociaż na chwilę zapomnieć o szaroburej aurze za oknem w nieco bardziej sprzyjających warunkach – pod puchatym kocem i z kubkiem gorącej herbaty z miodem i cytryną.

REKLAMA

Netflix - nowości: Szkoła dla elity

Netflix - nowości: Szkoła dla elity

Nowy rok szkolny w Las Encinas może oznaczać tylko jedno – znów będziemy świadkami zawiłych relacji i mrocznych intryg w elitarnej hiszpańskiej szkole. Bohaterowie będą musieli na nowo poradzić sobie z dramatami z przeszłości oraz konfliktami zamkniętymi w szkolnych murach. Czym zaskoczy 6. już sezon?

Le Monde de demain: Historia Supreme NTM

Netflix: nowości

Kolejna nowość, tym razem przede wszystkim dla fanów i fanek hip-hopu. Historia ukazana w filmie opowiada o tym, jak za sprawą dwójki przyjaciół na przedmieściach Paryża została zapoczątkowana hip-hopowa subkultura oraz, początkowo pełna kontrowersji, grupy Supreme NTM, która do tej pory wydała osiem albumów solowych.

"Somebody"

Netflix - nowości: Somebody

Po gigantycznym sukcesie, jaki odniósł "Squid Game", koreańska kinematografia zaczęła coraz odważniej zaznaczać swoją obecność na polskich ekranach. "Somebody" to ośmioodcinkowy thriller, opowiadający historię pewnej programistki, która zostaje uwikłana w serię zbrodni, wpadając w sidła mordercy. A wszystko to za sprawą… aplikacji randkowej.

Pełna lista nowości Netfliksa:

REKLAMA
  • "Filuś i Kubuś": część 3
  • "The Violence Action"
  • "Kraina Snów"
  • "Szkoła dla elity": sezon 6.
  • "Somebody"
  • "Le Monde de demain: Historia Supreme NTM"
  • "Korporacja Konspiracja": część 2

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA