REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gwiazdorska obsada „Na noże 2” powiększa się. Do Daniela Craiga dołączają Dave Bautista i Edward Norton

Z niecierpliwością wyczekujemy sequela „Na noże”. Wiemy, że pojawi się na Netfliksie, a teraz zyskujemy pewność, że nie zawiedzie nas na pewno obsada. Do Daniela Craiga dołączyli właśnie Dave Bautista i Edward Norton.

11.05.2021
21:59
na noże 2 edward norton dave bautista
REKLAMA

Ortodoksyjni fani „Gwiezdnych wojen” go nienawidzą za to, co zrobił w ich ukochaną sagą swoi „Ostatnim Jedi”. Tak namieszał w znanej mitologii, że nawet J.J. Abrams nie był w stanie tego odkręcić w „Skywalker. Odrodzenie”. O wiele mniej kontrowersji wzbudził za to kolejny film Riana Johnsona. „Na noże” okazało się hitem zarówno artystycznym jak i komercyjnym. Nic więc dziwnego, że sequel jest już w drodze.

REKLAMA

Na noże” oparte jest na prostej i oldschoolowej formule whodunnit.

Rian Johnson w nowoczesny sposób bawi się jednak znaną konwencją, w taki sposób, że przypadło to do gustu współczesnym widzom. Niekwestionowanym atutem filmu jest również gwiazdorska obsada. Na ekranie zobaczymy bowiem m.in. Jamie Lee Curtis, Chrisa Evansa, czy przede wszystkim Daniela Craiga.

Niedługo już były James Bond wciela się w filmie w detektywa Blanca, który z charyzmą godną Scherlocka Holmesa próbuje rozwiązać zagadkę kryminalną. Jak już wiadomo aktor powróci do swojej roli w sequelu. I jak można się było spodziewać, będzie towarzyszyć mu równie gwiazdorska obsada. Na razie prócz Craiga znajdziemy w niej tylko dwa nazwiska.

Jeszcze wczoraj wieczorem Deadline informowało, że w filmie zobaczymy samego Draxa Niszczyciela z serii „Strażnicy Galaktyki”, czyli Dave'a Bautistę. Dosłownie chwilę temu serwis doniósł również, że w „Na noże 2” wystąpi również Edward Norton. O ile więc ilościowo obsada produkcji może jeszcze nie robić wrażenia, o tyle jakościowo już tak.

Jak już wiadomo od marca tego roku „Na noże 2” nie będzie jedyną kontynuacją kryminału.

REKLAMA

Dostaniemy jeszcze na pewno domknięcie serii, bo Netflix wykupił prawa do dystrybucji dwóch kolejnych odsłon serii, w dodatku opiewający na całkiem niezłą sumkę. Nie wiadomo jednak kiedy można spodziewać się premiery pierwszego zapowiedzianego sequela.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA