REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ta czarna komedia okazała się hitem. „Na noże” z Danielem Craigiem i Aną de Armas już dziś w HBO GO

Jeśli macie ochotę na czarną komedię podszytą kryminalnym dreszczykiem, „Na noże” będzie idealnym pomysłem na seans. Film trafił właśnie do biblioteki HBO GO.

20.12.2020
11:00
na noże hbo go
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Gdybym rok temu wiedziała, że w 2020 branża kinowa będzie przeżywać to, co przeżywa, poszłabym na seans filmu „Na noże” kilka razy. Bo warto, a z każdym kolejnym razem można w nim odkryć nowe szczegóły. Bo to wciągający, inteligentny i zabawny film, a rola Daniela Craiga jest po prostu świetna.

Reżyser i scenarzysta Rian Johnson połączył tu ze sobą kilka gatunków: kryminał, czarną komedię, thriller. „Na noże” to prawdziwa uczta dla fanów szpiegowskich thrillerów czy zawiłych, pełnych tajemnic fabuł spod pióra Agathy Christie.

Na noże - kadr z filmu class="wp-image-341414"

Detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig) trafia do domu zmarłego bogacza.

Jego zadaniem jest ustalenie przyczyn śmierci mężczyzny. Gdy Blanc zaczyna poznawać kolejnych członków rodziny, okazuje się, że sprawa nie jest ani trochę prosta i... każdy jest podejrzany. W role członków rodu Thrombey wcielili się między innymi Christopher Plummer (głowa rodziny), Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, Chris Evans i Toni Collette. Warto odnotować też wyśmienitą rolę Any de Armas, która zagrała Martę Cabrerę, opiekunkę nestora rodu.

Film dostał nominację do Oscara za Najlepszy scenariusz oryginalny, a także, zasłużenie, Satelitę w kategorii Nagroda za Specjalne Osiągnięcia – Najlepsza obsada filmowa.

REKLAMA

Film „Na noże” obejrzycie na HBO GO. o 20:10 produkcja zostanie wyemitowana w stacji HBO.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA