REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Najciekawsze momenty polskiego YouTube'a Anno Domini 2014 w pigułce

Każdego roku, w grudniu, YouTube publikuje kompilację najchętniej oglądanych i najpopularniejszych filmów na świecie. Analogiczny, choć składający się wyłącznie z polskich produkcji, zbiór przygotował Youtuber Hakerski. Efektem jego pracy jest czterominutowy materiał z urywkami ponad 180 filmów od 160 twórców.

05.01.2015
9:20
Najciekawsze momenty polskiego YouTube’a Anno Domini 2014 w pigułce
REKLAMA

Przygotowany przez Hakerskiego materiał to dobra okazja by bliżej przyjrzeć się trendom na rodzimych kanałach YouTube'owych i temu, czym żyli w minionym roku internauci. Polski YouTube Anno Domini 2014 to przede wszystkim rozmaite vlogi, gry wideo i teledyski, choć oczywiście nie tylko. Nie brak również innych formatów, głównie o żartobliwym charakterze - pranków czy szeroko rozumianych produkcji komediowych i satyrycznych.

REKLAMA

REKLAMA

W kompilacji nie zabrakło rzecz jasna psa-pająka, czyli największego hitu polskiego YouTube'a, stworzonego przez Sylwestra Wardęgę, oryginalnego wykonania utworu "Hera koka hasz LSD" Karoliny Czarneckiej czy nawet bodaj najbardziej znienawidzonej reklamy ostatnich tygodni grudnia, w której Ewelina Lisowska włącza niskie ceny.

Pełną listę filmów, które wykorzystał Hakerski, możecie znaleźć w opisie pod filmem na YouTube.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA