REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Najlepsze zwiastuny pokazane na tegorocznym finale Super Bowl

Nie żyjemy w USA i większość z nas nie ma zielonego pojęcia, o co chodzi w futbolu amerykańskim. Jednak dzięki finałowi Super Bowl - najważniejszym dla Amerykanów wydarzeniu sportowemu - mamy szansę ujrzeć nowe zwiastuny nadchodzących filmów. W tym roku mieliśmy okazję rzucić okiem m. in. na nowe zwiastuny "Ted 2", "Jurassic World" i "Pitch Perfect 2".

02.02.2015
12:57
Najlepsze zwiastuny pokazane na tegorocznym finale Super Bowl
REKLAMA
REKLAMA

Tomorrowland

"Tomorrowland" to jeden z wciąż bardziej tajemniczych filmów, które ukażą się w tym roku (dokładnie 22 maja). Zwiastun z Super Bowl nie zdradza dużo, ale w połączeniu ze zwiastunem z października dowiadujemy się ciut więcej. Główną bohaterką "Tomorrowland" jest Casey Newton (Britt Robertson), która odkrywa za sprawą dotknięcia tajemniczego obiektu, że istnieje inny, lepszy świat. W dotarciu do nieznanej krainy pomaga jej Frank Walker (George Clooney). W nowym zwiastunie w końcu mamy możliwość rzucić okiem na ten cudowny zaawansowany technologicznie świat. Za reżyserię "Tomorrowland" ma być odpowiedzialny Brad Bird, zaś za scenariusz Damon Lindelof.

Jurassic World

Nowy zwiastun "Jurassic World" był najprawdopodobniej najbardziej wyczekiwanym ze wszystkich wyświetlanych podczas finału Super Bowl. Co tym razem nowego widać w zwiastunie sequelu "Parku Jurajskiego"? Przede wszystkim dostaliśmy więcej ujęć na zmodyfikowanego genetycznie T-Rexa. Film pojawi się w kinach 12 czerwca.

Pitch Perfect 2

Ręka w górę, kto czekał na nowy film ze śpiewającą Anną Kendrick?

Ted 2

REKLAMA

Niedawno pisałem o pierwszym zwiastunie "Ted 2" i już mamy kolejny, krótszy, ale za to znacznie zabawniejszy z gościnnym udziałem Toma Brady (gwiazdy futbolu amerykańskiego). Premiera "Ted 2" będzie mieć miejsce 26 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA