REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Naomi Watts w złotej sukni na planie „Bloodmoon”. Kogo aktorka zagra w prequelu „Gry o tron”?

Naomi Watts zagra jedną z głównych ról w prequelu „Gry o tron”, nazywanym roboczo „Bloodmoon”. Do sieci wyciekło zdjęcie z planu, przedstawiające aktorkę w kostiumie i charakteryzacji.

16.07.2019
15:11
naomi watts bloodmoon zdjęcie
REKLAMA
REKLAMA

Zdjęcie, które pojawiło się m.in. na fanowskim Instagramie Blood Moon Insider miało zostać zrobione we Włoszech, w okolicy miasta Gaeta, przy jaskini Grotta del Turco.

Watts ubrana jest w elegancką złotą suknię i bogatą biżuterię, co sugeruje przynależność do jednego z wielkich rodów Westeros. Pierwsza do główy przychodzi rodzina Lannisterów, jednak George R.R. Martin wyjawił niedawno, że ci nie pojawią się w serialu.

Innym pomysłem może być ród Casterlych z Casterly Rock, swego czasu najbogatszy w Westeros.

REKLAMA

Gdy w pewnym momencie ród wygasł, ich miejsce zajęli właśnie Lannisterowie. Niektórzy z kolei podejrzewają, że Naomi Watts może wcielać się w rolę Nissy Nissy, żony Azora Ahai. Ahai był legendarnym bohaterem, który podczas Długiej Nocy pokonał Innych.

Wedle słów George'a R.R. Martina, w prequelu „Gry o tron” pojawią się dobrze znane rody, takie jak wywodzący się od Pierwszych Ludzi Starkowie. W opowieści mają pojawić się także Biali Wędrowcy, wilkory i mamuty. Nie znamy jeszcze dokładnych ram czasowych ujętych w prequelu. Wiemy za to, że prawdopodobnie jednym z jego bohaterów będzie Lann zwany Przebiegłym, który według legend był założycielem rodu Lannisterów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA