REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Netflix zmierza do telewizji. „Narcos” za darmo na antenie Stopklatka TV

Stopklatka TV wyemituje serial Narcos, ale to nie koniec nowości, jakie stacja pokaże w listopadzie. Sprawdzamy, co jeszcze trafi na antenę.

30.10.2019
19:01
narcos stopklatka tv
REKLAMA
REKLAMA

Stopklatka TV jest jedynym działającym w ramach naziemnej telewizji cyfrowej ogólnodostępnym kanałem telewizyjnym „o tematyce filmowo-serialowej”. Istniejąca od 2014 r. stacja, należąca do Kino Polska TV SA, ma w swojej ofercie zarówno hollywoodzkie hity, jak i produkcje rodem z festiwali, filmy akcji oraz seriale i audycje dokumentalne.

Do tego dojdzie w listopadzie hit rodem z internetu.

Na listę produkcji, które telewidzowie mogą oglądać bez płacenia za kablówkę czy telewizję satelitarną trafiają prawdziwe hity, takie jak „Opowieść podręcznej”. Najnowszą propozycją stacji Stopklatka TV jest „Narcos”. To produkcja oparta na faktach, która opowiada m.in. o polowaniu agentów DEA na Pablo Escobara.

Jeśli tytuł i opis serialu brzmią znajomo, to nie bez powodu. „Narcos” to produkcja nakręcona na zlecenie Netfliksa, której pierwszy sezon można było oglądać w płatnym streamingu już w 2015 r. Teraz wszystkie trzy serie będzie można obejrzeć na antenie ogólnodostępnej stacji Stopklatka TV.

narcos stopklatka tv class="wp-image-338215"

Kiedy będzie można obejrzeć „Narcos” w Stopklatka TV?

Stacja zaplanowała emisję pierwszych dwóch epizodów serialu na 23 listopada o godz. 22:00. Kolejne odcinki, po dwa naraz, będą emitowane w kolejne soboty. Stopklata TV planuje emisję wszystkich trzech sezonów, z których pierwsze dwa poświęcone były polowaniu na Pablo Escobara, a trzeci skupił się na kartelu z Cali.

„Narcos” wyreżyserował Padilha Jose. W serialu wystąpili Wagner Moura jako Pablo Escobar, który do roli przytył 20 kg i opanował język hiszpański oraz Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Joanna Christie, Maurice Compte, Andre Mattos i Roberto Urbina. Za produkcję dla Netfliksa odpowiada Gaumont Television.

Ciekawe, czy to początek szerszej współpracy serwisu Netflix i stacji Stopklatka TV.

Sam fakt, że serial „Narcos” trafił do telewizji, jest o tyle ciekawy, że tego typu komitywa to bardziej ewenement niż reguła. Nie przypominam sobie zresztą podobnej sytuacji na polskim rynku. W polskiej telewizji spośród seriali Netfliksa do tej pory można było obejrzeć chyba tylko „House of Cards”.

narcos stopklatka tv class="wp-image-338218"

Serwis sprzedał prawa do emisji pierwszych trzech sezonów stacji Canal+ jeszcze przed debiutem w naszym kraju, przez co po oficjalnej premierze nie mógł emitować u nas swojego sztandarowego hitu. Trochę to trwało, zanim go odzyskał. W przypadku „Narcos” nie ma jednak mowy o umowie na wyłączność.

Co jeszcze nowego pojawi się w Stopklatka TV w listopadzie?

REKLAMA

Twórcy stacji postanowili podzielić się informacjami na temat nowości programowych, które niedługo zostaną wyemitowane na antenie. Znalazły się wśród nich:

  • Pulp Fiction - kultowy film Quentina Tarantino;
  • Naczelny dowódca - świeży film akcji ze Stevenem Seagalem;
  • Jedz, módl się, kochaj - melodramat w reżyserii Ryana Murphy’ego z Julią Roberts;
  • Pachnidło: historia mordercy - ekranizacja głośnej powieści Patricka Suskinda;
  • Adrenalina 2: Pod napięciem - kolejny film akcji, w którym Jason Statham powraca, żeby kopać tyłki.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA