REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Cała Polska pozna Opowieść podręcznej. Popularny serial trafi do telewizji

Opowieść podręcznej to serial, który idealnie wpasował się w burzliwe czasy i narodziny ruchu #metoo. W Polsce produkcja była już emitowana na Showmaksie i w HBO, ale wkrótce do Gileadu zawitają widzowie z całego kraju.

16.10.2018
19:39
opowieść podręcznej w stopklatka tv
REKLAMA
REKLAMA

Opowieść podręcznej to jeden z najważniejszych seriali ostatnich lat. Produkcja o totalitarnym społeczeństwie, w którym kobiety są zmuszane do podporządkowania się religijnym fanatykom poruszyła setki tysięcy ludzi na całym świecie. Zdobyła też liczne nagrody, w tym dwa Złote Globy i kilka nagród Emmy. Również Polacy tłumnie zasiedli przed odbiorniki, żeby śledzić losy Fredy.

Serial oryginalnie wyprodukowany przez Hulu to zarazem produkcja, która (jak pokazały niedawne badania) jest największym hitem platformy Showmax. Tak pierwszy, jak i drugi sezon serialu zadebiutowały w naszym kraju właśnie w tym serwisie VoD. To jednak nie było jedyne miejsce, gdzie od jakiegoś czasu można było obejrzeć Opowieść podręcznej. Pod koniec kwietnia trafił on także do HBO i HBO GO.

Opowieść podręcznej: sezon 2 – recenzja

Już wkrótce premierową serię amerykańskiego serialu będą mogli zobaczyć prawie wszyscy Polacy posiadający telewizor. Jak to możliwe? Prawa do pokazywania pierwszego sezonu Opowieści podręcznej nabyła stacja Stopklatka TV.

REKLAMA

To jedyny kanał poświęcony tylko filmom i serialom w polskiej naziemnej telewizji cyfrowej. Jest dostępny w ramach MUX 1. Serial będzie emitowany na Stopklatce TV już od 7 listopada. W każdą kolejną środę o godzinie 22:00 pokazywane będą po dwa nowe odcinki. Czyżby produkcja stworzona na motywach powieści Margaret Atwood miała wyprzeć z serc Polaków Świat według Kiepskich i Koronę królów? Tymczasem świat wciąż czeka na nowe wieści dotyczące trzeciego sezonu.

Opowieść podręcznej w Stopklatka TV pojawi się także z drugim sezonem. Na jego premierę w naziemnej telewizji poczekamy jednak aż do jesieni 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA