REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Natalie Dormer w 2. sezonie „Wiedźmina”? Aktorkę z „Gry o tron” widziano w pobliżu planu serialu Netfliksa

„Wiedźmin” miał być netfliksową „Grą o tron”. Streamingowy gigant chyba potraktował to zbyt dosłownie. Bo po potwierdzonym udziale Kristofera Hivju w 2. sezonie serialu, pojawiły się plotki, że być może na ekranie zobaczymy również Natalie Dormer znaną jako Margaery Tyrell.

06.03.2020
10:39
Obsada 2 sezonu Wiedźmina powiększa się. Czy dołączy do niej Dormer?
REKLAMA
REKLAMA

2. sezon „Wiedźmina” został potwierdzony jeszcze przed premierą pierwszej odsłony produkcji. Ta trafiła na platformę VOD w grudniu 2019 roku, a twórcy już szykowali się do dalszej pracy. W lutym 2020 roku ruszyła produkcja. Znani z poprzedniej serii aktorzy wrócili do swoich ról. Co chwilę pojawiają się też informacje dotyczące nowych nazwisk w obsadzie.

Według portalu Redanian Intelligence być może w 2. sezonie „Wiedźmina” zobaczymy Natalie Dormer, którą znamy jako Margaery Tyrell z „Gry o tron”, Annę Boleyn z „Dynastii Tudorów” i niedługo będziemy mogli oglądać w „Penny Dreadful: City of Angels”. Powód tych plotek jest prosty. Niedawno zauważono aktorkę jeżdżącą konno w Surrey – niedaleko planu serialu.

Co więcej stało się to niedługo po tym jak asystentka castingu zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym można było przeczytać:

Kiedy przypomnisz sobie, że każdy dzień jest sobotą na planie Wiedźmina. […] i Natalie Dormer śmieją się, tańczą i jeżdżą konno!!! To jest super i kocham to.

Zagadką pozostaje jednak to, w kogo Dormer miałaby się wcielić.

Mogłaby to być Filippa Eilhart bądź Królowa Meve. Jak jednak podaje redaktor wspomnianego portalu być może okaże się, że tak jak jej kolega z „Gry o tron” Kristofer Hivju pojawi się w roli postaci, która nie zagości w serialu na dłużej, jak chociażby Vanessa-Marie.

REKLAMA

Nie tak dawno okazało się, że mentora Geralta zagra znany z filmów Nicolasa Windinga Refna, „Killing Eve” czy „Mostu nad Sundem” Kim Bodnia. Zawiedzeni byli fani „Gwiezdnych wojen”, bo od dłuższego czasu mówiło się, że w rolę Vesemira może wcielić się Mark Hamill. Czy wiadomość o udziale Natalie Dormer w 2. sezonie „Wiedźmina” również tylko rozpali wyobraźnię jej miłośników i nie zobaczymy aktorki na ekranie? Żeby się o tym przekonać, musimy jeszcze poczekać.

Premierę 2. sezonu „Wiedźmina” zaplanowano na 2021 rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA